Alt
24.03.2016

Jau iepriekš ziņojām, ka grupa “bet bet” šogad, atzīmējot savu 25 gadu pastāvēšanu, turpina jubilejas koncertu sēriju mazajos Latvijas kultūras namos. Jubilejas koncertu sērijas pirmais koncerts notika marta sākumā skatītāju pārpildītā Allažu tautas namā, bet pagājušajā nedēļā grupa sniedza koncertu Tumes kultūras namā, kas arī bija skatītāju pilna un beidzās ar kopīgu līdzi dziedāšanu un stāvovācijām. Kā jau tas ierasts, arī šoreiz pēc koncerta grupas dalībnieki devās aprunāties ar koncerta apmeklētājiem, sniedzot autogrāfus un kopīgi fotografējoties.

Jubilejas koncertprogrammā iekļautas dziesmas no jaunākā grupas albuma “Vasara nebeigsies nekad”, kā arī grupas lielākie hiti. Koncerts ir papildināts arī ar dzejas lasījumiem no jaunākās grupas bundzinieka un dziesmu autora Guntara Rača dzejoļu un dziesmu vārdu krājuma “Laikam laika nav”.

Zigfrīds Muktupāvels: “Mums nav interesanti sniegt koncertus vietās, kurās to esam darījuši visus šos 25 gadus, kopš pastāvam. Mums daudz interesantāk šķiet aizbraukt tur, kur šo gadu laikā ne reizes neesam bijuši, un satikt cilvēkus, kurus nekad agrāk neesam satikuši. Esam laimīgi, ka atsaucība ir tik liela. Tā vien šķiet, ka ar vienu gadu nepietiks, lai apmeklētu visas šīs vietas.”

Lielākā jubilejas koncertu sērijas aktivitāte ir plānota vasaras nogalē lauku estrādēs, un grupa plānojusi koncertēt tādās vietās, kā Vecvārkava, Mārsnēni, Rožupe, Lubāna, Piltene, Staburags un Alsunga. Informācija par to vēl sekos.

Koncerti tiek fiksēti arī video, un režisors Ritvars Bluka ir iecerējis uzņemt dokumentālo filmu par grupu un tās ceļojumu apkārt Latvijai. Pielikumā daži ekrāna uzņēmumi no Ritvara filmētā Allažos un Tumē. 

Grupas albumu “Vasara nebeigsies nekad” CD versijā iespējams pasūtīt Mikrofona ieraksti mājas lapā http://micrec.lv/album/un-raimonds-pauls-vasara-nebeigsies-nekad