Alt
18.09.2012

Ogres rokgrupa „Colt”, kura pērn izdeva savu debijas albumu „Sapņi lido debesīs”, kurš tika nominēts Mūzikas ierakstu Gada Balvā starp labākajiem pērnā gada latviešu rokmūzikas albumiem, šodien savus klausītājus un skatītājus iepazīstina ar dziesmas „Uguns dzēsējs” videoklipu.

Video klipa režisors ir Reinis Ošenieks, bet operators Jānis Šēnbergs. Interesanti, ka vienā no galvenajām lomām darbojas īsts ugunsdzēsējs - Jānis Buķelis, kurš pazīstams arī kā Buks un šobrīd ar panākumiem piedalās jauniešu mūziklā „Dzimuši mūzikai”, jo pats ir arī dziedātājs. Savukārt viņa partnere videoklipā ir aktrise, dziedātāja un raidījumu vadītāja Vita Baļčunaite.

Iniciatīva uzņemt šādu videoklipu nākusi no  Latvijas ugunsdzēsības sporta federācijas viceprezidenta Arta Kronberga. Grupas līderi un dziesmas autoru Hariju Zariņu nenācās ilgi pierunāt, jo viņš pats ir izbijis ugunsdzēsējs!

Daļa no videoklipa ir filmēta Rīgā, Avotu ielas krodziņā ar zīmīgu nosaukumu „Uguns dzēsējs”, kurā šodien, plkst. 19.00 paredzēts videoklipa prezentācijas pasākums.

Šī dziesma un viss grupas debijas albums Mp3 formātā ir pieejams portālā Doremi.lv 

Video skatāms “Mikrofona ieraksti” jaunajā YouTube kanālā. Patīkamu skatīšanos!