Alt
17.08.2018

Rīgas svētku ietvaros, 18. un 19. augustā, Vērmanes dārzā tiks atvērta ikgadējā “Grāmatu iela” uz kuras arī šogad atradīsies "Izdevniecība MicRec" stends, kur būs atrodamas visas 15 līdz šim brīdim izdotās latviešu dziesmu nošu grāmatas.

Īpašas nošu grāmatas izdotas Raimondam Paulam, Mārtiņam Freimanim, Uldim Marhilevičam, Guntaram Račam, Laurim Reinikam un grupām Prāta vētra, un Līvi. MicRec grāmatu plauktā atradīsiet arī 2017. gada vispieprasītāko grāmatu Latvijā - Guntara Rača dzejoļu grāmatu “365”. Apmeklētājiem būs iespēja satikt arī pašu autoru un iegūt autogrāfu.

Taču īpaši tiks atzīmēts kāds jaunums! Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, “Izdevniecība MicRec” centusies apzināt un apkopot vienā nošu grāmatā “100 vispopulārākās latviešu dziesmas” tos skaņdarbus, kuri latviešiem bijuši nozīmīgi jau tad, kad valsts vēl tika tika dibināta, un ir nozīmīgas arī tagad, kad svinam valsts simtgadi! Tajā apkopotas dziesmas, kuras palīdzējušas mums kļūt par to, kas esam un vienmēr palīdzējušas uzturēt možu garu un pārvarēt grūtības!  

Lai atzīmētu grāmatas izdošanu, šo svētdien, 19. augustā, no 13.00 -13.30, Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisijas laukumā uz mazās skatuves notiks jaunās nošu grāmatas "100 vispopulārākās latviešu dziesmas" atvēršanas pasākums ar populārās latviešu ekoloģiskās mūzikas grupas “Ducele” piedalīšanos un kopīgu dziedāšanu! Pasākumu vadīs Guntars Račs.

Uz tikšanos!

 

Saistītie mākslinieki