Alt
15.02.2013

Mārtiņš Jātnieks ir Okartes Skatuves 1.sezonas dalībnieks, muzicēja grupā „Jātnieki”, kuri šovā ieguva godalgoto 1.vietu. Tagad Mārtiņš pievērsies solokarjerai un Svētā Valentīna dienā visiem mīlētājiem dāvina jaunu dziesmu – „Laumiņas”. Līdz ar to var uzskatīt, ka grupa Jātnieki, kuri kļuva pazīstami ar savu pirmo, Mārtiņa rakstīto hitu „ Balle Baložos”, beidz savu darbību.

Mārtiņš: „..Esmu jaunais zemnieks sava tēva saimniecībā  z/s "Vaidelotes” - apsaimniekojam 400 hektāru lielu saimniecību, audzējam graudaugus un nodarbojamies ar tūrismu!..”

Bez saimniekošanas saimniecībā Mārtiņš ir kaislīgs ūdensmotosprotists un startē Rīga Powerboat komandas sastāvā. Piedalījies Latvijas čempionātā, Baltijas, Eiropas kā arī pasaules čempionāta posmos, pašlaik vēl Formula 5, šogad iespejams Formula 4 vai pat Formula 2 kategorijā.

„..Dziesma ir par to pašu mīlestību, kuru visi pazīst, tad, kad vēderā sāk lidināties tauriņi, bet es tauriņus esmu nosaucis citā vārdā par laumiņām! Dziesma tapa arī to pašu emociju rezultatā, satiekot meiteni, un ieraugot taja to, ko nevar ieraudzit neviens cits!..” par dziesmu stāsta Mārtiņš.

Mārtiņa pavadošajā grupā bez pašā Mārtiņa muzicē arī Ronalds Briežkalns – bungas, Kristaps Ērglis – bass, Kaspars Tenters - elektriskā ģitāra, Kristaps Rullis - Steel ģitāra, Pēteris Upelnieks - taustiņi un vokāls.

Jaunā projekta mērķi ir kantrī mūzikas festivāli Eiropā un tepat Latvijā, kā arī darbs pie jaunām dziesmām un sava pirmā albuma izdošana.

Vistuvākie mērķi - izveidot koncertprogrammu, lai prezentētu sevi kā jaunu grupu un dziesmau  videoklipu filmēšana.  

Dziesmas pirmatskaņojums paredzēts šodien plkst. 17:00 Radio Capital FM ēterā. Laikā kad tur saimnieko Mārtiņš Ruskis.

Foto: Raimonds Birkenfelds

Vairāk foto: http://doremi.lv/Galleries/gallery/212/

MP3: http://goo.gl/G7jtK

Dziesmas vārdi: http://goo.gl/r9dic

Official audio: