Alt
06.12.2012

Grupa „Jātnieki” Ziemassvētkos saviem klausītājiem dāvina jaunu dziesmu „Miera gadalaiks”.

LNT šova Okartes Sktuves 1.sezonas uzvarētāji, grupa „Jātnieki” savus lielākos panākumus guvuši ar dziesmu „Balle baložos” un nu pienācis laiks kaut kam jaunam. 

Uz jautājumu – kā radās jaunā dziesma, grupas līderis Mārtiņš Jātnieks atbild: „..Dziesma tika komponēta vēl atrodoties šovā pēdējajā nedēļa, kad jau bija Ziemassvētku gaidišanas laiks, decembra sākums. Dziesma bija kā peteicība visiem mūsu atbalstītājiem. Kad to izpildijām finālā, varējam pat nevinnēt, jo tas bija ļoti personiski un ne tik daudz žūrijai domāts...„

Kāpēc „Miera gadalaiks”? „..Tāpēc, ka šis ir tas gadalaiks, kurā gan cilvēkiem gan dzīvniekiem un zemei nākas nedaudz aizmirsties, zemi pārklāj sniega sega un tā guļ ziemas miegu. Ļaudis tumšajos vakaros vairāk pavada laiku ar ģimeni un draugiem. Ir laiks atpūsties un domāt ko darīt nakamajā darbu cēlienā! Visu var paspēt izdarīt tikai, nevajag tā steigties!..” piebilst Mārtiņš.

Drīzumā tiks filmēts arī dziesmas videoklips. Turpinās darbas arī pie jaunu dziesmu ierakstiem. Un ja atļaus laiks un iespējas, tad grupa nākamgad dosies uz country mūzikas tirgu Vācijā.

Dziesma: "Miera gadalaiks”

Autori: Mārtiņš Jātnieks, Sabīne Berezina, Anete Volmane

Vārdi: Gatis Zotovs

Studijas producents: Pēteris Upelnieks

Aranžija: Mārtiņš Jātnieks, Pēteris Upelnieks

Ierakstu studija: "Labo ierakstu studija”

MP3: http://goo.gl/JGbgG