Alt
11.05.2018

“Mārtiņa Freimaņa fonda” un kompānijas “MicRec” aicinājumam ierakstīt sev tīkamu Mārtiņa Freimaņa dziesmu, atsaukušies daudzi pazīstami Latvijas mūziķi, tostarp arī Mārtiņa novadnieki - grupa MUSIQQ!

MUSIQQ: “Šī dziesma no visām Tumsas dziesmām mūs uzrunāja visvairāk. Sajutām, ka vēlamies tieši šo dziesmu ierakstīt savā versijā un dot tai mūsu skanējumu. Ceram, ka Freimanim patiks!”

Šīs dziesmas versijai bez Mārtiņa Freimaņa mūzikas un dziesmā vārdiem, vēl ir izmantota arī Mārtiņa laba drauga Valtera Frīdenberga dziesmas “Tev” vārdi. Tie bija uzrunājuši MUSIQQ muzikālo līderi Maratu Ogļezņevu un Valters ar prieku piekrita šādai sadarbībai!

Līdz šim bija publicētas jau 5 dziesmas no tām 15, kuras būs iekļautas augšminētajā albumā- “Redz kā tu ar mani” versija grupas “Rīgas Modes” izpildījumā, dziesmas “Bums” versija “Labvēlīgā tipa” un Elzas Rozentāles izpildījumā, Andra Kiviča un grupas “Z-Scars” dziesmas “Kad Ēģiptē sniegs” , grupas “Refleksija” “Bet maijpuķītēm jāpaliek” un Laura Reinika un Rūtas Reinikas izpildītā “Tā tas , mās’”.

Dziesma “Ne jau tu, ne jau es” ir no grupas “Tumsa” 2004. gada albuma “1 000 000 itnekā”.

Arī nākamajā piektdienā tiks publicēta nākamā no albuma dziesmām, kurā, vēl bez iepriekš pieminētajiem, piedalās arī Katrīna Bindere, grupa “Līvi”, Kārlis Būmeisters, Ivo Fomins, Olga Rajecka un citi.

Visas dziesmas klausāmas Spotify un lejupielādējamas iTunes un citās mūzikas digitālās izplatīšanas platformās visā pasaulē.

Veltījumu albums “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis” nāks klajā šī gada maijā, bet Mārtiņa draugi apvienosies kopīgos koncertos, kuri norisināsies:

  • 28.augustā, plkst 19:00 Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā,
  • 22.septembrī, plkst 19:00 “Lielais Dzintars”, Liepājā,
  • 12.oktobrī, plkst 19:00 Tukuma pilsētas Kultūras namā,
  • 3.novembrī, plkst 16:00 Jelgavas Kultūras namā,
  • 10.novembrī, plkst 19:00 Aizputes novada sporta centrā “Lejaskurzeme”,
  • 8.decembrī, plkst 19:00 Latgales vēstniecībā “Gors”, Rēzeknē.

Biļetes jau pieejamas Biļešu Serviss kasēs www.bilesuserviss.lv

Saistītie mākslinieki