Alt
05.12.2019

Grupa “Saldās sejas” ar dziesmu pateicas par dāvanām.

 

Vecās skolas (jeb old school) muzikālā grupa “Saldās sejas”, kopā ar vienu no tās dibinātājiem Guntaru Raču un īpašajiem visiem Ivo Fominu, “Dzeguzīti”, Mārtiņu Ruski, Katrīnu Binderi un citiem, jau nākamnedēļ uzsāk savu Ziemassvētku koncertu sēriju “Reiz Ziemassvētkos 2”.

Pirmais koncerts notiks jau 11. decembrī, VEF Kultūras pilī, Rīgā. Tāpēc grupa steidz savus klausītājus iepazīstināt ar jaunajām dziesmām, kuras būs dzirdamas koncertos. Un kā pirmo piedāvā Tomasa Kleina dziesmu “Paldies par dāvanām”, kuras pamatā ir Guntara Rača dzejolis no pagājušajā gadā izdotās dzejoļu grāmatas “Reiz Ziemassvētkos”.

Ak, Ziemassvētku vecīti

Viss šogad notiks raidi

Labdien, paldies par dāvanām

Bet pantiņus pats skaiti

Ierakstu producējis Gints Stankevičs un ierakstā piedalījušies grupas dalībnieki – Tomass Kleins (ģitāra, balss), Jānis Narkevics Jr. (balss), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass) un Guntars Račs (bungas).

Tomass Kleins: “Nevajadzētu šo dziesmu uztvert pārāk nopietni.

Guntars Račs: “Pievienojos Tomasa teiktajam, ka šī ir mūsu muzikālā dauzīšanās, kas mums atvēra acis un tagad mēs beidzot sapratām, kādam žanram var pieskaitīt grupu “Saldās sejas”. Tas ir vecais labais “old school”, jeb latviski “vecās skolas” Liepājas roks. Bieži vien vidzemnieku izsmiets, bet mums pašiem tik ļoti pazīstams un saprotams, tāds, kuram ir savas pamatīgas tradīcijas, kas balstās uz ģitāras rifiem un neiztrūkstošiem ģitāras solo.”

Andris Alviķis: “Nāciet uz mūsu koncertiem! Tikai neko nesajauciet, jo Latvijā ir parādījušies vēl daži mākslinieki un organizatori, kas piesavinājušies mūsu turnejas nosaukumu “Reiz Ziemassvētkos”, ar kuru startējām jau pērn un kurš ņemts no Tomasa un Guntara dziesmas nosaukuma.”

Īstie “Saldo seju” un īpašo viesu turnejas koncerti notiks 11.12. Rīgā, 14. 12. Rēzeknē, 15.12. plkst. 15.00 un 19.00 (papildkoncerts) Cēsīs, 20.12. Kalnu kultūras namā (pie Saldus), 21. 12. Ventspilī un 22. 12. plkst. 15.00 un 19.00 (papildkoncerts) Liepājā.  

Papildus informāciju meklējiet grupas “Saldās sejas” FB lapā!  https://www.facebook.com/SaldasSejas/

 

 

Saistītie mākslinieki