Alt
13.11.2015

Šī gada 8. augustā, Baltinavā jau 20. reizi norisinājās mūzikas festivāls “Osvalds”. Jubilejai par godu, festivāla organizators Māris Lāpāns šogad nolēma organizēt arī jauno mākslinieku konkursu, kura uzvarētājs saņēma “Izdevniecības MicRec” balvu – apmaksātu dziesmas ierakstu profesionālā skaņu studijā.

Izdevniecības vārdā balvu piešķīra žūrijas loceklis, viens no pazīstamākajiem latviešu mūzikas producentiem Gints Stankevičs. Balva tika grupai “Unknown Artist” no Upītes (Viļakas novads). Balva nu ir realizēta ierakstu studijā un “Točkas dzīsme” nu ir ceļā pie saviem klausītājiem.

Dziesma balstās uz reāliem faktiem par dzīvi pierobežā. Teksta un mūzikas autors ir grupas dalībnieks Arnis Bukšs. Vēl bez Arņa grupā muzicē Nauris Konovalovs, Māris Keišs un Dāvis Ločmelis.

 

Grupas dalībnieki: “Mēs bijām ļoti pārsteigti par to, ka mēs, kā grupa no pierobežas, ieguvām tik lielu balvu. Neviens no mums negaidīja tādu pavērsienu. Sastrādāties ar Gintu Stankeviču bija viegli. Gintam bija daudz labu padomu, ko mums ieteikt, piemēram, kā labāk aranžēt. Esam ļoti apmierināti ar iegūto rezultātu. Tagad ceram uz klausītāju atsaucību un atbalstu.”.

 

Dziesma ir lejupielādējama portālā Doremi.lv