Alt
16.09.2013

Dziesmas teksta video iespējams noskatīties un noklausīties šeit:

Populārā TV seriāla UgunsGrēks jaunās sezonas jauno tituldziesmu „Divi vēji” iedziedājis, nu jau labu laiku Spānijā dzīvojošais dziedātājs Gunārs Kalniņš, talkā aicinot arī savus spāņu kolēģus no paša vadītā kora. Un arī šoreiz, tāpat kā tas notika ar iepriekšējās sezonas dziesmas „Tici vai nē” ienākumiem par dziesmas pārdošanu internetā, visa nauda tiks ziedota labdarībai. 

Iepriekš tas notika ar Ziedot.lv starpniecību iekasēto atlīdzību 170 latu apmērā no portāla Doremi.lv novirzot Paula Luīzei Bečai, kura sirgst ar kustību traucējumiem, lai kaut daļēji segtu meitenei nepieciešamos reitterapijas un mūzikas terapijas izdevumus.

Šogad atlīdzība par dziesmas lejupielādēm no portāliem Doremi.lv, iTunes un Amazon, sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu tiks novirzīti biedrības „Dižvanagi” atbalstam ar mērķi palīdzēt tām ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti. Vairāk informācijas par MFF atbalsta projektiem šeit www.mff.lv. Par biedrību „Dižvanagi” un tās realizētajiem projektiem informāciju meklējiet biedrības mājas lapā  www.dizvanagi.lv

Jaunās seriāla dziesmas „Divi vēji” autori ir Gints Stankevičs, kurš ir arī ieraksta producents, un Guntars Račs. Abi  ir arī seriāla iepriekšējās tituldziesmas „Tici vai nē” radītāji.

Gunārs Kalniņš: „Biju ļoti pārsteigts par to, ka autori šo dziesmu uzticēja man. Bet esmu ļoti gandarīts par rezultātu.”

Gints Stankevičs: „Nebija viegli ar šo dziesmu, jo man pašam, tāpat kā daudzajiem seriāla skatītājiem prātā vēl skanēja „Tici vai nē”, kas tik ļoti bija saaudzis ar seriālu. Nebija viegli izvēlēties arī dziedātāju, kuram uzticēt iedziedāt jaunās sezonas dziesmu. Gunārs bija ļoti atsaucīgs un visu izdarīja nevainojami.”

Guntars Račs:  „Tā ir milzīga atbildība rakstīt tituldziesmu tik ļoti populāram seriālam. Sākumā biju domājis atteikties no šī piedāvājuma, jo šķita, ka nebūs viegli uzrakstīt kaut ko tikpat veiksmīgu, kā tas izdevās ar „Tici vai nē”, taču beigās nolēmu riskēt un tagad to nenožēloju. Esmu saņēmis daudzas labas atsauksmes. Es priecājos, ka dziesma kaut nedaudz, bet palīdzēs arī kādai mazai un lielai sirsniņai ne tikai morāli, bet arī finansiāli ar atlīdzības novirzīšanu labdarībai”

Dziesmas Mp3 varat lejupielādēt un tādējādi ziedot biedrībai „Dižvanagi” šeit: 

http://doremi.lv/Music/item/divi-veji-seriala-ugunsgreks-dziesma

un šeit:

https://itunes.apple.com/lv/album/divi-veji-seriala-ugunsgreks/id707064210