Alt
07.05.2021

Instrumentālās mūzikas projekts "Gatis Gaugers &TELPA" laiž klajā savu jaunāko veikumu

Pēc neliela klusuma, kurš jau vairāk kā gadu ir daudzu mūziķu ikdiena, "Gatis Gaugers & TELPA"  ir nolēmuši tieši caur mūziku apciemot ikkatru klausītāju, iepriecinot to ar pavisam jaunu instrumentālu skaņdarbu - "Urbanization". Bez Gata Gaugera, kurš ir šīs mūzikas autors, taustiņinstrumentālists un viens no producentiem, ierakstā vēl piedalās tādi mūziķi, kā Mārtiņš Burkevics - bass, producents, Kārlis Auzāns - čells, Jānis Kalniņš - solo un ritma ģitāra, Vilnis Krieviņš - bungas.

"Izrādās, ka arī klusumam ir skaņa.. Un ja ļoti, ļoti gribas sadzirdēt to, kā tas skan, tad ir jāuzliek austiņas, jāieslēdz klusums, jālasa dzeja un jāgaida līdz sāks skanēt. Šādi man skan klusumā lasīts dzejnieka Ojāra Vācieša dzejolis "Urbanizācija", tā par jauno skaņdarbu saka tās autors Gatis Gaugers. 

"Gatis Gaugers & TELPA" ar savu instrumentālo mūziku ir arī ņēmuši dalību konkursā "International Songwriting Competition". 30 tūkstošu dalībnieku,kuri ir no visas pasaules, konkurencē, divas reizes ir izdevies nokļūt pusfinālā.