Alt
21.07.2020

Ivo Fomins izdod vienu no savām visu laiku skaļākajām dziesmām.

Viens no šī brīža pazīstamākajiem rokmūzikas dziedātājiem Ivo Fomins piedāvā jaunu dziesmu “Lai jau deg” un sper vēl vienu soli tuvāk savam jaunajam albumam, kura izdošana paredzēta vēlā rudenī.

Dziesmas “Lai jau deg” mūzikas autors ir pats Ivo, bet dziesmas vārdus rakstījis ilggadējais dziedātāja dziesmu līdzautors Guntars Račs. Abu autoru kontā ir tādi labi zināmi skaņdarbi kā “Nekas jau nebeidzas”, “Viņa raud”, “Putni bez spārniem”, “Cilvēks” un daudzi citi.  Dziesmas producēšanu Ivo paveicis kopā ar savas grupas dalībnieku un ģitāristu Robertu Dinteru. Pirmo reizi miksēšanas un “master” darbi bija uzticēti rokmūzikā sevi jau labi apliecinājušajam studijas “KS records” dibinātājam Kārlim Šteinmanim.

Ivo Fomins: “Ilgi meklēju kam uzticēt dziesmas pabeigšanu, jo pati dziesma šoreiz ir padevusies skaļa un jaudīga. Dziesmā ir vairāk rokenrola, kā daudzās iepriekšējās. Gribējās, lai enerģija, kas ielikta dziesmā, nepazūd kompresoros un limiteros. Gribējās, lai skaņa ir dzīva un baudāma. Biju patīkami pārsteigts par Kārļa paveikto. Viens mikss bija labāks par otru, tā, ka beigās pat bija grūti izvēlēties. Ceru, ka dziesma uzrunās klausītājus, kuri, iespējams, ir jau noilgojušies pēc īstas rokmūzikas.”

Visi, kuri vēlas dzirdēt dziesmas pirmatskaņojumu dzīvajā, laipni aicināti 24.jūlijā uz brīvdabas koncertu saulrietā “Ungurmalā”, Raiskuma pagastā, Pārgaujas novadā, kur jau no 18.00 sāksies dažādas atrakcijas, pikniks un izklaides, bet plkst. 21.00 – Ivo Fomina labāko dziesmu koncerts. 

Dziesmas pagaidu teksta video veidojis producents Kaspars Dvinskis (Dween Productions).

Saistītie mākslinieki