Alt
19.09.2013

Dienu pirms sava rudens koncerta „Daugavas koncertzālē”, Liepājas roka viena no visu laiku pazīstamākajām balsīm Ivo Fomins, publicē jaunu dziesmu „Putni bez spārniem”.

Dziesmas foto audio šeit:

Dziesmas ideja tika attīstīta vairākus mēnešus, līdz beidzot šī gada augustā Ivo devās ierakstu studijā un šo dziesmu realizēja kopā ar saviem uzticamajiem grupas biedriem- ģitāristu Robertu Dinteru, basģitāristu Kristapu Leiti un jauno grupas bundzinieku Ēriku Hanzovski. Ieraksts tapis Liepājā, bet skaņas fināla apstrāde notika „Labo ierakstu studijā” Rīgā, sadarbībā ar producentu Jāni Kalvi.

Ivo Fomins: „Man šī dziesma ir ļoti svarīga. Esmu pie tās ilgi un rūpīgi strādājis. Pa šo laiku esmu izmēģinājis spēkus dažādos projektos, bet atkal un atkal atgriežos pie tā, kas manai sirdij ir vistuvāk, un tā ir rokmūzika, tā ir enerģija un rokenrols. Es bez tā nevaru dzīvot.”

Dziesmas mūzikas autors ir Ivo Fomins pats, bet tekstu rakstīt Ivo uzticējis Guntaram Račam, ar kuru kopā radītas dziesmas diviem iepriekšējiem albumiem un ar kuru savulaik kopā tika dibināta Liepājas pagrīdes grupa „Saldās sejas”, kurā bez Ivo vēl muzicēja arī Aldis Žimants un Tomass Kleins.

Kopš dziedātāja pēdējā albuma „Pulss” izdošanas pagājuši vairāk kā 2 gadi un Ivo fani jau bija paguruši jautājot dziedātājam - kad tad tev būs kaut kas jauns?!

Un te nu tas ir -  īstais un reālais Ivo Fomins, tāds kādu mēs viņu pazīstam un mīlam, ar paša sacerētu dziesmu par divu cilvēku attiecībām. Par šķiršanās sāpēm un ilgām vienam pēc otra, jo „...mēs viens bez otra, tā kā putni bez spārniem....”.

Rīt visi Ivo fani tiekas „Daugavas koncertzālē” Rīgā, kur notiks koncertzāles sezonas slēgšanas koncerts un jaunās dziesmas publiskais pirmatskaņojums. Koncertzāles sezona tiks slēgta, jo nekas jau cits neatliks, tāpēc, ka tur, kur uzstājas Ivo Fomins pēc tam ilgi vēl zāle neaug...

Dziesmas Mp3 varat lejupielādēt portālā Doremi.lv

http://doremi.lv/Music/item/putni-bez-sparniem