Alt
06.11.2015

Šonedēļ nāca klajā dziedātāja Ivo Fomina jaunais dziesmu albums “Nekas jau nebeidzas”. Šajā albumā iekļautas arī aktuālākais singls “Šodien”, kuram tapis producenta Ritvara Blukas veidotais video. Klipā piedalās dejotāja un horeogrāfe Ieva Biteniece.

Noskaties pirmais!  

Ivo Fomins: „Bija prieks sastrādāties ar Ritvaru. Viņš ātri saprata par ko ir dziesmas stāsts, bet ieva to lieliski attēloja. Filmējām Liepājā un Rīgā un tas bija aizraujošs process.“

Atzīmējot jauno video un jauno albumu šodien pulksten 17.00 Liepājas tirdzniecības nama “Kurzeme” 1.stāvā notiks jaunā albuma veicināšanas bezmaksas koncerts. Stundas garumā fani varēs tikties ar mūziķiem, noklausīties dziesmas no jaunā albuma un tos arī iegādāties.

Bet jau 22.00 grupa aicina fanus uz  mūzikas klubā “Fontaine Palace” Liepājā.  Koncertā tiks atskaņotas dziesmas no jaunā albuma, kā arī zināmi un iemīļoti hiti no agrāko laiku repertuāra.

Jauno albumu “Nekas jau nebeidzas” iespējams lejupielādēt portālos Doremi.lv un iTUNES, bet noklausīties Spotify un Apple Music.

CD iespējams pasūtīt Mikrofona ieraksti mājas lapā www.micrec.lv

Saistītie mākslinieki