Alt
13.06.2023

Ivo Fomins uzrīko ballīti mūzikas veikalā un sola iegādāties skaņuplašu atskaņotāju

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins pirmdien, 12.jūnijā, bija aicinājis draugus un žurnālistus uz savu labāko dziesmu izlases vinila skaņuplates izdošanas svētkiem. Pasākums norisinājās jaunatvērtajā mūzikas ierakstu veikalā “Mikrofons” (Vecrīgā, Šķūņu ielā 6; ieeja no Mazās Monētu ielas). Pasākumā piedalījās Ivo grupas biedri – ģitārists  Roberts Dinters un bundzinieks Ēriks Hanzovskis, skaņuplates izdevējkompānijas “Izdevniecība MicRec” pārstāvji un tās vadītājs Guntars Račs, kurš ir arī desmit (no vienpadsmit skaņuplatē iekļauto dziesmu) līdzautors, žurnālisti, skaņuplašu kolekcionāri, koncertu organizatori un Ivo mūzikas cienītāji.

Ivo kopā ar mūziķiem sniedza vairāku dziesmu akustisko priekšnesumu un pateicās visiem atnākušajiem, pastāstot arī par vasarā gaidāmajiem brīvdabas koncertiem: “Šī ir mana pirmā vinila skaņuplate. Sajūtas ir lieliskas. paldies visiem, kas par to parūpējās. Manuprāt tā izskatās lieliski un tā ir tāda, kuru patīkami paturēt rokās. Man tas ir iemesls beidzot atkal iegādāties skaņuplašu atskaņotāju.”

Grupas ģitārists Roberts Dinters piebilda: “Man ir skaņuplašu atskaņotājs, un atliek tikai notraust putekļus!

Guntars Račs: ”Mūzikas industrija ir apmetusi savdabīgu kūleni. Kad sāku tajā darboties, un tas bija 1991.gadā, Rīgas skaņuplašu fabrika “Melodija” izdeva vienu no pēdējām Latvijā ražotajām skaņuplatēm – grupas “bet bet” debijas albumu “Mana mīļā meitene”. Tam sekoja audiokasešu ēra, tad CD, tad digitālās tiešsaistes iespējas un tagad atkal aktuāla ir vinila plate, jo tā ir vizuāli efektīga un tai piemīt savas unikālās skaņas kvalitātes un dinamika.

Jaunā vinila plate ir pieejama mūzikas veikalā “Mikrofons” un ir pasūtāma mājas lapā www.micrec.lv šeit: https://www.micrec.lv/lv/ieraksts/ivo-fomins-jubilejas-izlase-vinyl

Ivo Fomina nākamie koncerti notiks:
30.jūnijā plkst.20 Ikšķiles brīvdabas estrādē;
28.jūlijā plkst.20 Dobeles Ķestermeža estrādē;
4.augustā plkst.20 Saulkrastu brīvdabas estrādē;
25.augustā plkst.20 Skrundas pilskalna estrādē;
28.septembrī plkst.19 Aizkraukles Kultūras centrā.
Biļetes Biļešu Paradīze kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/125286

foto Ieva Romaško

Saistītie mākslinieki