Alt
11.02.2013

Šogad Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkursa „Dziesma 2013” pusfinālos iekļuvušas 8 Izdevniecības MicRec pārstāvētu autoru un izpildītāju dziesmas.  MicRec un JUST bārs piedāvā Eirovīzijas „pre-party” ballīti, kas norisināsies dienu pirms Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases pirmā pusfināla  7.februārī JUST bārā, 11. novembra krastmalā 17.

Viens no visvairāk apspriestajiem un jautrākajiem notikumiem Latvijas mūzikā ir cīņa par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautiskajā finālā. Pirmajai kārtai tika pieteiktas 122 dziesmas, no kurām 24 iekļuva pusfināla atlasēs. Lai iesildītos pirms svarīgā starta, iepazītos ar dziesmu autoriem un gūtu labu noskaņojumu, 7.februārī JUST bārs piedāvā: „Zemais starts Eirovīzijai kopā ar Izdevniecību MicRec”. Pasākuma oficiālais sākums plkst. 22:00. Pasākumā piedalīsies: Antra Stafecka, Sabīne Berezina, Liene Candy, Kristīne Šomase, Marta Ritova, Mārtiņš Ruskis un 4 vēji, Rūta Dūduma un Framest. Klāt būs arī dziesmu autori, no kuriem daži mēros ceļu no Zviedrijas, citi no  Austrijas un Beļģijas, bet citi tepat no Rīgas. 

Ballīti ieskandinās jauniešu mīlulis DJ Emil Deo, kas pirms ballītes, plkst. 19:00 vadīs īpašu Eirovīzijas raidījumu BlackOut @SPINFM, kurā būs dzirdamas ekskluzīvas intervijas ar pasākuma dalībniekiem.

Ieeja pasākuma: bezmaksas / 18+.

Laipni aicināti preses pārstāvji, pirms tam akreditējoties pie Vivitas Leismanes,

vivita@micrec.lv / 28270646.

Visu 8 Izdevniecības MicRec dziesmu veicināšanas video pieejami šeit:

Kristīne Šomase - "Phoenix fly"

Liene Candy - "Higher and higher"

Antra Stafecka - „When You're With Me"

Framest - "Let The Night Belong To The Lovers"

Marta Ritova – „I Am Who I Am”

Sabīne Berezina – „Upside Down”

Rūta Dūduma – „Here I Am”

Mārtiņš Ruskis un 4Vēji  - „Joey”