Alt
11.12.2012

Šī gada septembra sākumā Latvijas Nacionālajā teātrī un pēc tam arī oktobrī Rīgas Kongresa namā, skatītāju pilnās zālēs tika izrādītas sešas Andra Buļa režisētas un horeogrāfes Līgas Libertes iestudētas jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” izrādes. Šobrīd jaunas izrādes nav plānotas, tāpēc atsaucoties uz jauno mūziķu atbalstītāju aicinājumu, izrādes producenti „Izdevniecība MicRec” sadarbībā ar kompāniju „Mikrofona ieraksti” ikvienam piedāvā iespēju noskatīties izrādes dziesmu video ierakstu. DVD versijā skatāmi tikai izrādes muzikālie priekšnesumi, padarot skatīšanos arī par jautru ballīti. Mūzikas veikalos DVD būs pieejams no 12.12.12.

DVD papildināts ar foto galerijām no pirmizrādes aizkulisēm Latvijas Nacionālajā teātrī, ģenerālmēģinājuma un dziesmu albuma prezentācijas pasākuma „Just bārā”. Papildus 22 mūzikla dziesmām DVD atrodami arī izrādes dalībnieku jaunāko dziesmu oficiālie videoklipi, starp kuriem arī Antras Stafeckas patriotiskais video dziesmai „Maldugunis dzēšot”, Oskara Deigeļa pārdomu pilnais vēstījums videoklipā „Tu mani iedvesmo”un Kašera mākslinieciski provokatīvais dziesmas „Mazliet bail” videoklips un vēl un vēl, tostarp arī kuriozi parodiju video.

Mūzikla DVD prezentācijas pasākums un dziesmu video noskatīšanās īpašajiem visiem notiks šo ceturtdien 13.decembrī Forum Cinemas, kam sekos ballīte Just bārā. Mūzikla video publiskās pārraides tiesības nodotas telekompānijai LNT un Izklaides Kanāls 2, kas plāno ar šiem video visdrīzākajā laikā iepazīstināt arī savus skatītājus. 

Neliels ieskats mūziklā. Oskars Deigelis un Anete Volmane izpilda grupas „Jātnieki” hitu „Balle baložos”.

DVD lieldraugs- SMScredit.lv. Draugi- TVNET, Sīrups, Capital FM, Just bārs un protams LNT un Izklaides Kanāls 2. 

Tehniskā informācija par izrādi un DVD.

Filmēts Rīgas Kongresu namā 17.10.2012. Andreja Ēķa ideja un Līvas Pauderes sižets. Andra Buļa režija, Līgas Libertes (Body & Soul) horeogrāfija. Ģirta Mucenieka scenogrāfija un Kristiāna Laķa-Lazdāna video grafikas. Kašera un radošās apvienības „Kasholela” tērpu dizains. Mūzikla dalībnieku dziesmas.  Aranžējis Artūrs Palkevičs. Izpildproducente: Vivita Leismane, tehniskā producente: Zane Vītola, mūzikla direktors: Guntars Račs. Dizains: Gosh. Visi mūzikla foto - Oskars Ludvigs. Video montāža: Jānis Jēkabsons (Tumba TV), video operatori: Mārtiņš Jansons, Sergejs Skripa, Kārlis Briedis, Jānis Jēkabsons; video režija un montāža: Jānis Jēkabsons. DVD skaņu celiņa studijas apstrāde, mix un producēšana: Artūrs Palkevičs. DVD master un izvēlne: Andris Zemītis. Gaismu režija: Pāvels Armanis. Mūziklu apskaņoja: Gatis Baļutis.