Alt
25.04.2012

Jaunajā Maestro Raimonda Paula dziesmu albumā „A cappella” liriskas un skaistas Maestro dziesmas iedziedājuši dažādi  kori diriģenta Arvīda Platpera vadībā.

Albumā iekļautas dziesmas ar Jāņa Petera, Egīla Plauža, Leona Brieža, Arvīda Skalbes un Viljama Šekspīra dzeju. Albuma otrajā daļā iekļauts dziesmu cikls „Dziesmas par Latvijas upēm” ar dzejnieces Ineses Zanderes dzeju.

Ierakstos piedalās JVLMA Mūzikas skolotāju nodaļas sieviešu koris, vīru kori „Ķekava” un „Absolventi”, kā arī Jubilejas jauktais koris „Arvīda Platpera draugi”. Cikls „Dziesmas par Latvijas upēm” ierakstīts 2008. gada 1.decembrī, RLBN Lielajā zālē. Vīru un sieviešu kori ierakstīti 2011. gadā, Latvijas Radio studijā. Un kā jau albuma nosaukums par to liecina, ierakstā nav izmantots neviens mūzikas instruments, skan tikai un vienīgi cilvēku balsis. 
Dziesmas: 
1. Dzīvības mūžīgais vārds

2. Mana dzidrā, sērā dzimtene

3. Gaismiņ, teci man pa priekšu

4. Māte saule

5. Mans miers

6. Tavam mūžam 

7. Vairs nesēro

8. Dziesma no k/f Cīrulīši

9. Divas mīlestības

10. Virs uguns rokas turi

11. Tu esi korī

 Cikls „Dziesmas par Latvijas upēm”

12. Salaca    

13. Gauja    

14. Lielupe    

15. Ogres Siciliana    

16. Venta    

17. Irbe    

18. Aiviekste    

19. Daugava

Albuma izdošanu atbalsta „Velve MS Tehnoloģijas”. Informē: Laikraksts Diena, Inbox.lv un Latvijas Neatkarīgā Televīzija. Albuma dizainu veidojis mākslinieks Artūrs Tigulis. Foto: Juris Pīlēns

Mp3 versijā albums jau tagad ir pieejams portālā Doremi.lv