Alt
02.11.2012

Pirms nedēļas jaunā un daudzsološā dziesmu autore un izpildītāja Marta Ritova publicēja dziesmu „Man trūkst elpas”. Šodien mūzikas veikalos nonāk Martas Ritovas debijas mini albums, kurā apkopotas dziesmas no horeogrāfes Līgas Libertes jaunās dejas izrādes „Mēs esam ceļotāji”. Pirmizrādes notiks šo svētdien 4.novembrī Dailes teātra mazajā zālē un 10.novembrī Ādažu kultūras centrā. Marta ir uzaicināta piedalīties izrādēs izpildot visas albumā iekļautās dziesmas „dzīvajā” izpildījumā. Albums būs pieejams arī izrāžu vietās.

Marta Ritova stāsta par sadarbību ar Līgu : -„ Kad Līga pirmo reizi dzirdēja dziesmu „Man trūkst elpas”, viņa uzreiz nolasīja dziesmas otro domu, kas ir par to, ka cilvēks ir aizgājis no šīs dzīves. Pēc kāda laika Līga jautāja, vai šo dziesmu drīkst izmantot topošajā izrādē. Tā soli pa soli  nonācām pie tā, ka arī es piedalos izrādē izpildot šo dziesmu. Noklausoties pārējās manas dziesmas, izrādījās, ka arī tās ļoti piestāv izrādes noskaņai un idejai. Izrādē tiks izpildīta arī pilnīgi jauna dziesma, „Es Tevi jūtu”, kura arī ir iekļauta manā mazajā debijas platītē.  Tā gan ir sarakstīta jau iedvesmojoties no redzētā izrādes materiāla. Pirmo reizi vērojot to, ko Līga ir izveidojusi, sajūtas bija dīvaini skaistas - sapratu, ka ir kāds, kurš ar horeogrāfijas palīdzību var perfekti izteikt to, ko jūtu un mēģinu pateikt arī savās dziesmās.”

Albumā „Mēs esam ceļotāji” iekļautas sekojošas dziesmas, kuras ierakstītas sadarbībā ar producentu Artūru Palkeviču :

1. Es tevi jūtu

(M.Ritova)

2. Tumša nakte

(M.Ritova/L.t.dz.)

3. Man trūkst elpas

(M.Ritova)

4. Plaisa

(M.Ritova)

5. Tas nav uz zemes šīs

 (D.Bordo/K.Zlidnis)

Papildus

6. Ar tevi

(M.Ritova/ T.Barons-Lūķis)

Albuma dizainu veidojis Guntars Grāviņš.

Piedāvājam ekskluzīvu iespēju noklausīties Martas kolēģa Didža Bordo kopīgi ar  Kasparu Zlidni sarakstītās dziesmas „Tas nav uz zemes šīs” ierakstu. Šī dziesma arī ir iekļautas izrādē un mini albumā.

Albums Mp3 versijā jau ir pieejams portālā Doremi.lv http://goo.gl/OSlWu