Alt
16.09.2013

Šodien, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas lielajā zālē, septiņos vakarā notiks pianista un komponista Toma Juhņeviča jaunā klaviermūzikas albuma „Emotions” izdošanas koncerts.

Jaunajā albumā iekļautas pavisam 7 paša Toma komponētas un izpildītas instrumentālas kompozīcijas:

1. Intro

2. Dodge To Dodo

3.Night

4. Farafara

5. I’m In Love With You

6. Fight 

7. My Prayer 

Albums ierakstīts vienā elpas vilcienā Latvijas radio 1. studijā ar Steinway & Sons klavierēm.  Ierakstīja, miksēja un skaņas gala apstrādi veica studijas producents Pāvels Mališkins.  

Pianists un komponists Toms Juhņevičs ir viens no tās Talsu mūziķu paaudzes (Intars Busulis, Linda Leen, Raimonds Tigulis, Jānis Stībelis u.c.), kuri gandrīz vienlaicīgi guvuši atzinību Latvijā un ir mācījies Talsu mūzikas skolā, turpinot mācības Emīla Dārziņa mūzikas skolā. Studējis Latvijas Mūzikas akadēmijā. Papildinājis zināšanas pie Džuliarda skolas (Juilliardschool NY), Anglijas karaliskās mūzikas akadēmijas, kā arī Parīzes un Maskavas konservatoriju pasniedzējiem. Toms ir vairāku klasikas un džeza mūzikas pianistu konkursu laureāts. Sarakstījis vairākas pop dziesmas, kā arī mūziku teātrim un TV pārraidēm.  

Toma Juhņeviča debijas albums „Domas/Thoughts” nāca klajā 2010.gadā un tajā komponista dziesmas un instrumentālās kompozīcijas izpildīja Intars Busulis, Juris Lisenko, Ozols, Gints Pabērzs, Rihards Zaļupe un Staņislavs Judins. 2012.gadā klajā nāca Toma kopdarbs ar dzejnieku un aktieri Andri Buli, dzejas un mūzikas izdevums „Pieturas”.

Biļetes uz šī vakara koncertu pieejamas Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās: http://goo.gl/qlLnfy

Albuma izdevējs ir Izdevniecība MicRec. Palīdzīgu roku albuma tapšanā sniedz  informatīvi izklaidējošs interneta medijs TVNET, radiostacija Rīga Radio, draudzīgākais no sociālajiem interneta portāliem Draugiem.lv, mūzikas žurnāls Figaro un tipogrāfija Dardedze Hologrāfija.

Albuma noformējumu veidojis Artūrs Tigulis. Fotografēja Artūrs Pavlovs