Alt
03.08.2023

Iznācis “Ričijs Rū rīko koncertu 2” - jauna grāmata un dziesmu albums bērniem!

Lācēns Ričijs Rū, kas ir iekarojis daudzu bērnu un vecāku sirdis Latvijā un ārpus tās,  gaisa balonā ir atgriezies Latvijā ar jauniem un vēl košākiem notikumiem grāmatā un dziesmu albumā “Ričijs Rū rīko koncertu 2”. Tajā atrodami dzejolīši, dziesmas un video par Ričija neparastajiem draugiem un brīnumainajiem piedzīvojumiem Āfrikā un ne tikai. Sirsnīgas un krāsainas ilustrācijas, jautri dziesmu videoklipi un lapas, kur bērniem krāsot pašiem.

Ričijs Rū rīko koncertu 2” ir turpinājums milzu popularitāti guvušajai pirmajai grāmatai un dziesmu albumam. Interaktīvā dzejoļu un krāsojamo zīmējumu grāmata, ir papildināta ar 13 dziesmu albumu un to instrumentālajiem pavadījumiem. Jaunajā grāmatā un dziesmās lācēns Ričijs Rū ar gaisa balonu devies pie draugiem plašajā pasaulē. Viņu jau gaida mērkaķītis Kikī, garā Žirafe, zilonēns Bombero, rozā flamingo, mazais pingvīns un kāda īpaša iepazīšanās – lācenīte Rūbija.

Mūzikas autors un dziesmu izpildītājs joprojām ir Lauris Reiniks, bet dzejoļu autore šoreiz ir projekta radītāja Rūta Reinika-Preisa. Jaunās dziesmas kopā ar Lauri izpilda arī Rūta un Sofija Timma. Ilustrāciju autore ir Guna Miķelsone. Izdevējs – Izdevniecība Micrec.

Rūta Reinika-Preisa: “Esam priecīgi, ka Ričijs Rū ir iekarojis tik lielu bērnu un vecāku sirdis. Turpinām darboties, lai veicinātu bērnu mīlestību pret grāmatām, lasīšanu, mūziku un kopīgu radošu darbošanos. Vislielākais prieks ir redzēt, kā Ričija Rū dziesmas izpilda paši bērni – gan dārziņos un skolās, gan dažādos dziedāšanas konkursos. Ričijs Rū ir lielisks tēls, no kura bērni var mācīties  par draudzību, rūpēm, izpalīdzību un mīlestību pret dabu. Ļoti ceram, ka arī jaunās dziesmas un lācēna piedzīvojumi ienesīs krāsainu prieku ikvienā ģimenē, kurā aug mūziku mīloši un radoši bērni.”

KLAUSĪTIES DZIESMAS ŠEIT: https://orcd.co/ricijsru2

Grāmatas “Ričijs Rū rīko koncertu 2” katra lappuse ir papildināta ar QR kodu, kuru nolasot ar mobilo tālruni, dzejolis “atdzīvojas” un pārtop dziesmā ar videoversiju kanālā Youtube

Kā ziņots iepriekš, šī gada aprīlī mūzikas autors un dziesmu izpildītājs Lauris Reiniks, dzejoļu autore Veronika Reinika un prjekta vadītāja Rūta Reinika-Preisa saņēma “Platīna disku” par pirmo izdevumu, kurš pārdots vairāk nekā 10 000 eksemplāru. Tas ir ļoti rets gadījums pēdējo gadu laikā Latvijā.

Jau rudenī lācēns un viņa draugi dosies pie saviem skatītājiem ar jaunu koncertuzvedumu “Ričijs Rū 2. Ceļojums uz Āfriku”:
Valmieras Kultūras centrā – 7. oktobrī;
Liepājas Olimpiskajā centrā – 8. oktobrī;
Rīgā, VEF Kultūras pilī – 21. oktobrī;
Siguldas Devonā – 22. oktobrī;
Madonas kultūras namā – 28. oktobrī;
Ulbrokas Pērlē – 4. novembrī;
Līvānu novada kultūras centrā – 12. novembrī;
Saldus novada Kalnu kultūras namā – 25. novembrī;
Mārupes kultūras nams – 26.novembrī.

Koncertu norises vietas un datumi vēl tiks papildināti.
Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

Lācēna piedzīvojumiem var sekot līdzi arī TV ekrānos. No 31. augusta izklaides platformā Tet TV+ varēs uzzināt vēl nedzirdētus stāstus bērnu televīzijas raidījumā “Ričija Rū pasakas”. Savukārt oktobrī jaunajā “Ričijs Rū un internets” sezonā ikviens varēs apgūt daudz jauna par drošu interneta lietošanu.

foto: Jānis Deinats

Saistītie mākslinieki