Alt
11.02.2013

Pērn ar lieliem panākumiem un pilnām skatītāju zālēm Latvijas Nacionālajā teātrī un Rīgas Kongresu namā aizritēja jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” izrādes.  Gada nogalē tika izdots mūzikla DVD, kurā bez 22 dziesmām, atrodami arī dažādi ekskluzīvi papildus video un foto galerijas.

Šonedēļ mūzikas lejupielādes portālā Doremi.lv publicēti visu 22 dziesmu oriģinālie instrumentālie pavadījumi. Tur pat atradīsiet arī dziesmu vārdus. Jāatzīmē, ka daudzas no mūziklā iekļautajām dziesmām ir kļuvušas populāras arī ārpus mūzikla. Te jāpiemin Antras Stafeckas izpildītā „Vētra nāk””, kas ieguva 2.vietu Muzikālās Bankas gada labāko dziesmu aptaujā, šeit ir arī Kristapa Pujāta grāvējs „Vēl tevi mīlēt”, Mārtiņa Ruska „Mēs nepagursim”, kura arī iekļuva jau pieminētās Muzikālās bankas dziesmu aptaujas finālā. Šeit atradīsiet Zvaigžņu Zagļu stilīgo dziesmu „Uguns kā gaiss”, Okartiešu himnu „Ej un cīnies”, Madara Grēgeres skumīgi skaisto „Miljons domu nakts”, Kašera „ Es vēlētos vēlreiz” un protams arī jestro Jātnieku kantrī hitu „Balle Baložos”.  

Izdevniecība MicRec  izsludina jauno dziedātāju konkursu – „Arī tu esi dzimis mūzikai!”.

Lejupielādē savas mīļākas mūzikla dziesmas instrumentālo pavadījumu portālā Doremi.lv

Iedziedi pats savu versiju jebkādā kvalitātē, norādi savu vārdu, uzvārdu un vecumu un līdz 28.februārim atsūti savas versijas Mp3 uz e-pastu:  dziesmas@micrec.lv

Konkursam nav vecuma ierobežojuma.

Pirmās daļas pavadījumi šeit: http://goo.gl/6iAbQ

Otrās daļas pavadījumi šeit: http://goo.gl/EqPPf

10 labākie saņems mūzikla „Dzimuši mūzikai” DVD!

Žūrijas darbā piedalīsies arī oriģināldziesmu izpildītāji un autori un noteiks savu simpātiju.

Trīs labāko versiju ieraksti tiks atskaņoti Radio Capital FM ēterā un publicēti Izdevniecības MicRec YouTube video kanālā. Ja jūsu versija būs izcila, gaidiet sadarbības piedāvājumu no MicRec .

Vairāk informācijas: Vivita Leismane  vivita@micrec.lv / 28270646

Lai izdodas!