Alt
19.06.2024

Jaunā audiogrāmatu lietotne “Aural” izdod grāmatu “Trīs no Sabiles. Pienvedēja Piedzīvojumi” klausāmā versijā

Grupa "Pienvedēja Piedzīvojumi"  savu 30 gadu jubileju atzīmē ar vērienu - ar koncertu “Palladium” koncertzālē 11. oktobrī, ar jaunu studijas albumu, kas klajā nāks rudenī, un ar biogrāfiskās grāmatas audio versiju.

Darbu uzsākusi jauna audiogrāmatu lietotne “Aural”, izdodot Jāņa Žildes grāmatas “Trīs no Sabiles. Pienvedēja Piedzīvojumi” audio versiju. Audiogrāmatu ierunājis Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis

Grupas jaunākais singls "FIzikas likums"

“Ar jauno audiogrāmatu platformu “Aural” mēs vēlamies attīstīt audiogrāmatu nozari gan Latvijā, gan citur, izdodot audiogrāmatas vietējā valodā, ” stāsta Valters Ivanāns, uzņēmuma līdzdibinātājs. “Šobrīd uz katrām 500 000 grāmatām angļu valodā tiek izdotas 50 000 audiogrāmatas, savukārt latviešu valodā uz katrām 1000 grāmatām tiek izdota varbūt viena vai divas. Pēc sarunām ar izdevniecībām esam sapratuši, ka galvenie šķēršļi audiogrāmatu radīšanai ir lielas izmaksas un laika trūkums. Te arī mēs saskatījām biznesa potenciālu un radās ideja, kā atrisināt šos jautājumus,” teic V. Ivanāns. “Aural” platformai kā audiogrāmatu ierunātājs jeb satura radītājs var pievienoties jebkurš, ierunājot audiogrāmatu un publicējot to “Aural” lietotnē. Savukārt “Aural” pirms publicēšanas lietotnē pārbauda katru audiogrāmatu, lai tā precīzi atbilstu rakstītai grāmatai pēc satura, audio kvalitāti pēc noteiktiem tehniskajiem kritērijiem un audio satura kopējo kvalitāti. Kā arī nodrošina, ka tiek ierunātas un publicētas audiogrāmatas, kurām ir attiecīgas autortiesību atļaujas. Grāmatas, kuras satura radītāji var ierunāt un publicēt, var apskatīt satura radītāju profilā uzņēmuma mājaslapā. Satura radītāji par publicētajām audiogrāmatām attiecīgi saņem atlīdzību no pārdotā audiogrāmatu apjoma.

Lai klausītos audiogrāmatu, lejupielādējiet lietotni “Aural”. Lietotne pieejama gan Apple telefonos, klikšķinot uz šī teksta, gan Android telefonos, klikšķinot uz šī teksta.

Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” šogad atzīmē savu 30 gadu jubileju ar koncertu “Palladium” koncertzālē 11. oktobrī. Biļetes “Biļešu serviss” kasēs un internetā https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/pienvedeja-piedzivojumu-30-gadu-jubilejas-koncerts-432188/

foto Jānis Deinats

Saistītie mākslinieki