Alt
12.06.2012

Grupa, kas savu talantu apliecināja, iekļūstot LNT šova „Latvijas Zelta Talanti” finālā, nedus uz lauriem! Klausītājiem tiek nodota jauna dziesma un pašu radīts video „Neprasot neko”.

Grupa The Afternoon jau ilgāku laiku cenšas sasniegt savu klausītāju un līdz šim tas viņiem ir veiksmīgi izdevies ar singliem " Svinam", "Satiksimies koncertā" un "Ražots Latvijā".

Lielāku atpazīstamību puiši ieguva šovā „Latvijas Zelta Talanti’2009”, kā arī uzstājoties „Latvijas mūzikas ierakstu Gada Balvā 2010”. Grupas dziesmas skan arī radio - "Svinam" Latviešu radio 2010. gada TOP 50 ieguva augsto 7. vietu.

Guntars Račs grupas pārstāvēto stilu raksturo kā "riktīgu latviešu - amerikāņu koledžroku", un tas patiešām noteikti atbilst The Afternoon spēlei, tēlam un attieksmei! Grupa priecājas par ikvienu jaunu skatītāju un klausītāju, spēlē no sirds un patiesi uzrunā savus atbalstītājus!

Grupas sastāvā ir brāļi Ivars un Arnis Ozoliņi, bundzinieks Māris Skrodis, solo ģitārists – Viljams Mirkšs. Jaunās dziesmas vārdu un mūzikas autors ir Ivars Ozoliņš. Šis singls ir mūziķu pirmais mēģinājums sasniegt mazliet nobriedušāku auditoriju un nedaudz atkāpties no sev tik ierastā koledžroka. Ivars par to izsakās īsi: „..Dziesma galvenokārt ir par laimi, par to, ka lai kur tu ietu un ko darītu, tā vienmēr būs blakus, tavos līdzcilvēkos un mīļajos. Tikai jāmāk to saskatīt. Arī grūtības mēs vieglāk varam pārvarēt ar citu palīdzību un mīlestību!..”

Dziesmas iecere radusies jau pirms diviem gadiem, kad Ivaram skolā vajadzēja skaitīt dzeju, fonā iespēlējot pāris akordu. Šie akordi tik ļoti ieķērušies atmiņā, ka beigu beigās viņš izdomājis arī melodiju un vārdus. Ivars piebilst: „..Ja nemaldos, tā bija Knuta Skujenieka dzeja, kura arī mani nedaudz iespaidoja..”

Jaunajam singlam puiši saviem spēkiem radījuši video, kura iedvesmu smēlušies no Jason Mraz: „..Galvenā doma bija – uzfilmēt mīļu video, lai ikviens klausītājs jauno singlu var izbaudīt kopā ar bildi!”

Grupa koncertē visur, kur to aicina! Pirms nedēļas aizvadīts veiksmīgs koncerts Fontaine Palace, pirms tam -Latvijas 1. Rokkafejnīcā Rīgā. Šobrīd The Afternoon domā par pirmo albumu, bet vasaru plāno veltīt koncertiem un jaunu dziesmu radīšanai!

MP3 pieejams Doremi.lv: http://goo.gl/PniFX

"Self made" video skatāms šeit: 

Dziesmas teksts pieejams Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/qtpnz