Alt
04.09.2012

1. un 2. septembrī  uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves  norisinājās jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” trīs pirmizrādes.  Visas trīs izrādes bija ļoti labi apmeklētas un jaunie talanti baudīja milzīgu publikas atsaucību. Izrādes apmeklēja daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki, starp tiem arī Maestro Raimonds Pauls, režisors Valdis Lūriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks un daudzi pazīstami mūziķi un autori.

Mūzikla dalībnieki un radošā komanda režisora Andra Buļa vadībā ir gandarīti par paveikto un neslēpj savu prieku.  "Sākotnēji mani māca šaubas – kā tad tas būs, strādāt ar cilvēkiem, kuriem nav pieredzes teātrī?! Bet viņi patiesībā var izdarīt daudz vairāk nekā viens otrs rūdīts, slavas saulītē celts aktieris",  tā Bulis.

Mūzikla direktors Guntars Račs piebilst: „Es esmu gandarīts par paveikto. Saku milzīgu paldies katram no mūsu komandas, kuram darbs pie šī iestudējuma acīmredzami bija sirdslieta un iespēja apliecināt sevi. Man par visu svarīgāk ir dot jauniem talantiem iespēju. Šo iespēju var izmantot un var neizmantot. Viņi izmantoja un ieguvēji ir visi. Ticu, ka vairāki no šī mūzikla dalībniekiem drīzumā būs skatāmi arī citās izrādēs ar citiem režisoriem un uz citām skatuvēm.” 

Pēc katras izrādes skatītāju aplausi  vēlilgi nerimās un tika pieprasītas papildus dziesmas. Un kā papildus dziesmu skatītāji sagaidīja Kristapa Pujāta hitu „Vēl tevi mīlēt” , kas tika izpildīta kopīgā korī ar visu zāli. Pēc katras izrādes vēl aptuveni stundu jaunieši sniedza autogrāfus saviem faniem uz izrādes plakātiem, programmiņām un pagājušajā nedēļā klajā nākušā mūzikla CD albuma vāciņa. 

Reaģējot uz publikas lielisko atsaucību un atsauksmēm mūzikla producenti „Izdevniecība MicRec” plāno šonedēļ izsludināt papildus izrādes Rīgas Kongresu namā 15., 16. un 17.oktobrī.  

Mūzikla horeogrāfiju veidoja studijas Body & Soul vadītāja Līga Liberte, par tērpiem rūpējās Kašers ar savu komandu Kasholela, video grafikas veidoja Kristians Laķis-Lazdāns, scenogrāfiju veidoja Ģirts Muižnieks, scenāriju un dialogus rakstīja Līva Paudere. Izrāžu izpildproducente Vivita Leismane, tehniskā producenta Zane Vītola, bet par visu kopumā atbildīgs bija Guntars Račs. 

Izrādes Latvijas Nacionālajā teātrī atbalstīja:  SMScredit.lv, LNT, Kanāls 2, Radio Capital FM, Uzvelckreklu.lv, Just bārs, deju studijas Body & Soul, Pro-X, JV Club, tipogrāfija Dardedze Hologrāfija, Smalkais stils, Cherry Picking, Abakhan Fabrics, Christiana Laure, veikals Yess  un Unastyle.