Alt
05.03.2024

Jauns duets – Aleksa Valtere un Artūrs Jauntēvs publicē dziesmu “Sadegtu ugunī”

Dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere, kura nesen no Anglijas pārcēlusies uz dzīvi atpakaļ Latvijā, turpina publicēt arvien jaunus darbus. Viņas jaunākais veikums ir dziesma “Sadegtu ugunī”, kas ierakstīta sadarbībā ar dziedātāju un dziesmu autoru Artūru Jauntēvu. Dziesmu producējis Gints Stankevičs (Factory Sounds Studio), bet video Jaunmoku pilī filmējis Kaspars Kambars. Dziesmu publicē “Izdevniecība MicRec”

Aleksa: “Es bieži sev uzdodu jautājumu – kas notiktu ja... Ja būtu bijis tā, ja es būtu darījusi un teikusi tā... Man šķiet, ka dažreiz labāk būtu ja mēs tik daudz nedomātu, bet vienkārši darītu tā, kā tobrīd vēlamies darīt, un ikai tad domātu par to, kur tas mūs aizvedīs. Mums katram ir ikdienas ritms, ierastā dienas struktūra, bet tik svarīgi ir atrast tās lietas, kuras mums arī ikdienā atļauj ieelpot mazliet dziļāk un padzīvot sapņos. Ir liels prieks šajā dziesmā dzirdēt Artūra Jauntēva balsi, jo tā dod papildus enerģiju!”

Artūrs: “Lai ceļotu laikā nav nepieciešama laika mašīna. Izcili darbojas arī pavisam negaidīta sadarbība ar kādu jaunu, radošu un enerģisku mākslinieci, kāda ir Aleksa. Paldies studijas producentam Gintam, kurš mani piesaistīja šīs dziesmas tapšanā.”

Publicitātes foto.

Saistītie mākslinieki