Alt
28.01.2021

Jauns vārds latviešu mūzikā - Edvards Strazdiņš!

Izdevniecība MicRec ar prieku iepazīstina klausītājus ar jaunu vārdu latviešu mūzikā, astoņpadsmitgadīgais dziedātājs un dziesmu autors Edvards Strazdiņš, Talsos iemīlējies rīdzinieks. Šonedēļ klausītāju vērtējumam tiek nodota viņa dziesma “Celties spārnos”, kura tapusi ar jau vairāk pieredzējušo Jelgavas mūziķi Gati Mūrnieku.

Gatis Mūrnieks: “Man vienmēr ir paticis palīdzēt jaunajiem māksliniekiem! Šoreiz man piedāvāja uzrakstīt dziesmas tekstu Edvarda dziesmai. Es ar prieku pieņēmu izaicinājumu. Dziesma stāsta par jauna mūziķa sapņiem un vēlmi darīt visu, lai tēlaini sakot, nokļūtu līdz vistālākajām zvaigznēm. To, ka tas var izdoties, ja smagi strādāsim, mēs zinām, bet kad tas notiks, tas gan ir tikai Dieva ziņā.”

Edvards Strazdiņš: ““Celties spārnos” teksta autors ir talantīgais mūziķis un dzejnieks Gatis Mūrnieks. Pēc draugu ieteikuma, uzrunāju Gati, un viņš piekrita palīdzēt ievīt manu melodiju tekstā. Es nebiju viņam devis nekādas vadlīnijas, par ko es gribētu, lai dziesma ir, Gatis vienkārši iejutās manā ādā, un uzrakstīja dziesmu, faktiski, par mani. Biju patiesi pārsteigts un aizkustināts par rezultātu.
Caur šo dziesmu, mums ir izveidojusies, manuprāt, veiksmīga sadarbība, kas nākotnē vēl noteikti liks par sevi manīt. Šī ir mana pirmā dziesma, kas iedziedāta īstā studijā. Sākotnēji  dziesma bija ierakstīta mājas apstākļos, bet viss notika tā, ka man radās lieliska iespēja šo dziesmu ierakstīt studijā, sadarbībā ar pieredzējušo studijas producentu Gintu Stankeviču.”

Dziesma no 1. februāra būs pieejama visās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās. Teksta video izveidojis Ēriks Saksons.

Edvards ir dzimis Rīgā, bet par savu sirds pilsētu uzskata Talsus, kur viņa dzimtas saknes stiepjas jau paaudžu paaudzēs. Pašlaik jaunais mākslinieks mācās Rīgas Tehniskajā koledžā. Pirmās muzikālās gaitas uzsācis Juglas mūzikas skolā, lai gan interese par popmūziku radās vēl mācoties pamatskolā, kad kopīgi ar draugu izveidoja savu pirmo mūzikas grupu, ar kuru sniegti priekšnesumi dažādos skolas rīkotajos pasākumos. 

Saistītie mākslinieki