Alt
31.03.2022

Jauns vārds! Niklāss publicē pirmo dziesmu un video “Seši vēji”

Ar dziesmu “Seši vēji” sevi piesaka jauns latviešu popmūzikas izpildītājs – Niklāss, kurš ir arī pats savas dziesmas mūzikas un teksta autors, gan arī video režisors. Jaunais skatuves mākslinieks ar  mūziku vēlas iedvesmot, aicina sapņot un tiekties uz saviem mērķiem. Dziesmu “Seši vēji” ierakstīja un miksēja pieredzējušais Factory Sounds Studio producents Gints Stankevičs.

Niklāss par dziesmu: “Reizēm neiespējamais ir iespējams. Ir iespējams izdzīvot skaistākās un tajā pašā laikā sāpīgākās emocijas dzīvē. Katra cilvēka enerģija, kas ienāk mūsu dzīvēs ir paliekoša un ar savu mācību. Ir jāiemācās pieņemt šis emocijas, tās apstrādāt un ar tām sadzīvot. Galvenā doma ir izbaudīt un ķert katru sajūtu ko šobrīd sajūtam, jo tā var būt pēdējā reize, kad kaut kas tāds notiek tieši ar mums. Vēlos raisīt mīlestību un atvērtību cilvēkos, sniedzot tikai pozitīvas emocijas.

Dziesmas videoversijā vēstījumu dejā “izstāstīja” Daniela Čapkovska un aktrise Endija Dārja Čapkovska. Stāstu filmēja un montēja Samuels Lemantovičs, asistējot Agnetai Ragauskai. Fotofiksācijas veidoja Nikola Grīnberga un Markuss Tamanis. Gaismu mākslinieks – Dāvis Maskavičs. Par visiem video tapšanā iesaistītajiem, Niklāss piebilst: “Šī komanda spēja manu kosmisko lidojumu pārvērst realitātē!”

Dziesmas “Seši vēji” autors un izpildītājs saka īpašu paldies saviem draugiem un paziņām, kas ir atbalstījuši jau no pirmsākumiem: Agrim, Markusam Tamaņiem, kā arī Guntaram Račam (MicRec) par ticēšanu, uzklausīšanu un ideju realizāciju. Dāvim Maskavičam par videoklipa, lielisko gaismu realizācijas iespējām un ieguldīto darbu. Milzīga pateicība katram, kas ir iesaistījušies mūzikas un video tapšanā. Iepriekš saka paldies arī katram klausītājam un atbalstītājam, kas dosies kopīgā ceļojumā ar Niklāsu un ir gatavs izdzīvot tikai skaistākās emocijas.

Guntars Račs: “Par Niklāsu man ieminējās Draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks, kurš ieteica noklausīties Niklāsa demo ierakstus. Nolēmu dot iespēju un nenožēloju, jo Niklāss ir pilns apņēmības paveikt kaut ko oriģinālu un savu. Un jaunajiem jādod iespēja. Tā esam darījuši jau 30 gadus un daudzi no tiem, kuriem esam izdevuši viņu pirmās dziesmas, ar laiku kļuvuši par latviešu mūzikas flagmaņiem. Piemēru ir neskaitāmi daudz. Cerams, ka Niklāsam izdosies, ko arī novēlu.”

Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer u.c.: https://orcd.co/niklasssesiveji

foto: Nikola Grīnberga, Markuss Tamanis

Saistītie mākslinieki