Alt
25.02.2013

Video iespējams noskatīties šeit:

17 gadus jaunā dziedātāja Katrine Lukins ir latviešu meitene, kura dzimusi un dzīvo Zviedrijā.

Viņas tēvs ir latviešu leģendārās grupas ODIS pirmā sastāva basģitārists Andris Lukins, kurš arī bija tas, kurš Katrini iepazīstināja ar sava drauga Valda Indrišonoka dēlu Kārli, ar kuru kopā tapusi jaunās dziedātājas pati pirmā studijā ierakstītā dziesma „Live Tonight”. Dziesmas mūzikas autori ir Katrine un Kārlis Indrišonoks, bet dziesmas tekstu rakstījusi viņa viena. 

Pašlaik jaunā dziedātāja pastāvīgi dzīvo Zviedrijā, netālu no Upsalas, bet vismaz reizi mēnesī cenšas viesoties Latvijā. Zviedrijā dzīvo arī viņas sešpadsmitgadīgais brālis Kaspars. Viņa brīvi sazinās latviešu, angļu un ,protams, arī zviedru valodā.

Katrine dzied jau kopš agras bērnības, bet tikai šogad studijā ir ierakstīta pirmā dziesma, kuru producējis Kārlis Indrišonoks un kuras mikss ir pabeigts „Labo ierakstu studijā” kopā ar producentiem Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi.

Par jauno dziesmu pati Katrine saka: „Dažreiz šķiet, ka dzīve tā vienkārši plūst garām, jo ir bail tajā mesties iekšā. Ir jāmēģina izdzīvot katra diena un katra nakts, un ir jauki dažreiz aizmirsties un “pazaudēt prātu””

Domājot par saviem nākotnes plāniem viņa piebilst: „Es vēlos radīt mūziku, kas patīk arī citiem. Centīšos šovasar ierakstīt savu debijas albumu. Ceru daudz uzstāties koncertos un festivālos. Gribu attīstīties un pilnveidoties kā dziedātāja.”

Dziesmas „Live Tonight” video filmēts Kurzemes jūrmalā sadarbībā ar producentiem Arti Dzērvi un Mārtiņu Viļumu.

Dziesmas Mp3 lejupielādējams portālā Doremi.lv: http://goo.gl/I86Aw

Foto: Karlīna Vītoliņa. Stils: Iveta Vecmane