Alt
12.01.2017

Latviešu - zviedru meitene Katrine Lukins, kura nu jau ilgāku laiku no Zviedrijas pārcēlusies uz dzīvi Latvijā, piedāvā savu jaunāko dziesmu “Silhouette”. Dziesmas autori ir pati Katrīne, ieraksta līdzproducents Kārlis Indrišonoks un dziedātājas tēvs, agrākais grupas leģendārās latviešu grupas “Odis” basģitārists Andris Lukins.

 

Līdz šim dziedātāja jau realizējusi vairākus veiksmīgus singlus un dziesmu video. Divi viņas singli ir izdoti Polijā (MyMusicGroup/Sony) un dziesmas laiku pa laikam izskan ne tikai Baltijas valstīs, bet arī dažādās Skandināvijas radiostacijās.

Par jauno dziesmu pati Katrine stāsta:  “Dziesma ir par manu pašas pieredzi. Vienmēr ir bijuši kaut kādi standarti tam, kā jāizskatās, kā jāuzvedas un kas skaitās normāli un kas nē.  Esmu nonākusi pie vienkāršas atziņas - esi tāds, kāds tu pats vēlies būt, un dari to, kas tev patīk! Par to arī dziesma.”

 

Lielāko sava mūža daļu jaunā mūziķe ir dzīvojusi Zviedrijā, bet pašlaik Katrine dzīvo un savu karjeru veido Latvijā, kopā ar latviešu mūziķiem, producentiem un izdevējiem.

 

Jaunā dziesma “Silhouette” ir pieejama visās digitālajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify:

 

Spotify: https://open.spotify.com/album/7KpBZ2TSu8ItCWN0aj3y3O

iTunes: http://www.deezer.com/album/15027413

Deezer: http://www.deezer.com/album/15027413