Alt
27.11.2015

Pēc ilgāka pārtraukuma, ar jaunu dziesmu startē dziedātāja Katrine Lukins, kuras iepriekšējie singli “Live Tonight”, “You Are The Reason”, “Running To You” un “Find You” ir izdoti gan Latvijā, gan Polijā un ir skanējuši visu triju Baltijas valstu radiostacijās.

Jaunās dziesmas “Crush & Burn” mūzikas autori ir pati Katrīne sadarbībā ar savu tēvu Andri Lūkinu un producentu Kārli Indrišonoku, bet dziesmas tekstu rakstījusi pati dziedātāja. Klipā piedalās aktrise Kristīne Nevarauska, kā arī aktieris un deputāts Artuss Kaimiņš, kurš videoklipa noslēgumā citē pats sevi – ”Tu zini kas es esmu? ”.

Katrīne par jauno dziesmu: ”Tikai tu pats vari iespaidot lietas. Arī kad viss iet slikti, var atrast ceļu atpakaļ. Dažreiz šķiet, ka tevi neviens nesaprot un ka tu esi viens uz šīs pasaules ar savām problēmām. Mēs arī īsti neapzināmies, cik patiesībā varam būt stipri un paši sev palīdzēt.

Esam daudzas reizes darījuši lietas apzinoties, ka tas ir nepareizi, līdz beidzot, tu saproti, ka tā turpināt nevar un lietas ir jāatrisina. Dažreiz, tikai tad kad kaut kas atgadās, tu saproti, cik tas tev ir bijis svarīgi. ”

Ieraksts veikts “SGD” studijā, Jaunolainē. “Labo ierakstu studijā” dziesmu miksēja Jānis Kalve.

Video filmēja un režisēja Artis Dzērve, bet pie sižeta līnijas strādājuši visi dziesmas autori kopīgi.