Alt
24.05.2016

Šī gada aprīlī un maijā visā Latvijā norisinājās kompānijas “Mikrofona ieraksti” 20 gadu jubilejai veltītais koncertšovs un jauno talantu konkurss “SuperMikrofons”, kurā uzvarēja madonieši, grupa “Četri vienā”. Taču žūrija atzina, ka izvēle par labu vienam uzvarētājam nebija viegla, jo visu posmu uzvarētāji bija ļoti interesanti un oriģināli. Viens no visoriģinālākajiem un neparastākajiem dalībniekiem, bija Liepājas atlases uzvarētāji, grupa “Radio iela 8”, kuriem “Mikrofona ieraksti” piedāvāja sadarbību vienas dziesmas ierakstam, vēl nesagaidot koncertšova gala rezultātus.

 

Dziesma “Kārtējā dziesma par pilsētu, kurā piedzimst vējš” tika ierakstīta Ivara Sudmaļa studijā Liepājā, bet dziesmu miksēja pieredzējušais producents Armands Treilihs savā studijā.


Dziesmas autore un grupas līdere Kristīne Vertjanova stāsta: “Ar grupu studijā bija forši! Mums katram tā bija pirmā pieredze studijā, izskatās, ka āķis lūpā! Dziesma ir par agru rītu, kad pamosties bez modinātāja, ārā ir gaišs un nez kāpēc nenāk miegs, un ir dīvaini priecīgs garastāvoklis. Laukā ir labs laiks, tāpēc izej no mājām pusstundu ātrāk, lai pastaigātos, pavērotu cilvēkus un nesteidzīgi nopirktu savu mīļāko bulciņu, un priecīgs konstatē, ka vari sasniegt jebko, ko vēlies.”

 

Bez Kristīnes, kura sacer dziesmas, dzied un spēlē taustiņu instrumentus, grupā vēl muzicē arī Helmuts Audars (basģitāra), Martins Miļevskis (ģitāra) un Viktors Janeks (bungas).
 

Kristīne par grupas plāniem: “ Plāni ir, gan biezi, gan plāni. Vēlamies muzicēt, gan atsevišķi, gan kopā. Attīstīt dažādas muzikālās un skatuviskās prasmes, lai izklaidētu publiku arvien augstākā kvalitātē. Kas notiks ar Radio ielu 8, to rādīs laiks, bet jau tagad redzams, ka grupas dalībniekiem ir patiesa vēlēšanās nodarboties ar mūziku.”

 

 

Dziesmu iespējams lejupielādēt portālā “Doremi.lv”

 

Foto: Ritvars Stankevičs