Alt
02.03.2016

Kā viens no īpašajiem viesiem zvaigžņu koncertā mūzikas ierakstu kompānijas „Mikrofona ieraksti” divdesmitgadei veltītajā koncertšovā un jauno talantu konkursā „SuperMikrofons” uzstāsies šī gada Latvijas pārstāvis Eirovīzijas dziesmu konkursā – Justs Sirmais.

Dziedātājs Justs ar dziesmu „Heartbeat” ieguva lielāko skatītāju atbalstu konkursā „Supernova” un pārstāvēs Latviju maijā notiekošajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Stokholmā. Justs Sirmais darbojas arī rokgrupā „TAX Free”, funk un džeza projektā „Bunch Of Gentlemen”, kā arī kopā ar reperi Gacho ierakstījis albumu „Smaids līdz ausīm”. Koncertšova „SuperMikrofons” otrajā daļa jaunais dziedātājs sniegs aizraujošus priekšnesumus uzstājoties līdzās tādiem pazīstamiem mūziķiem kā Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Ieva Kerēvica, Lauris Reiniks un citiem.

Pasākuma pirmajā daļā notiks jauno talantu priekšnesumu vērtēšana, un to veiks žūrija, kurā darbosies kompānijas MicRec dibinātāji Elita Mīlgrāve, Guntars Račs un pārējie vakara dalībnieki. Koncertu un konkursu vadīs Lauris Reiniks, kurš kopā ar žūrijas dalībniekiem un pieaicinātajām zvaigznēm, dziedās savus hitus koncerta otrajā daļā.

Konkursa “SuperMikrofons” uzvarētājs iegūs iespēju uzstāties kompānijas “Mikrofona ieraksti” 20 gadu jubilejas lielkoncertā, Arēnā Rīga, 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu EUR 1000 vērtībā.

Konkurss un pazīstamu zvaigžņu koncerts notiks aprīlī un maijā lielākajās Latvijas pilsētās: 15.04. – Ventspilī, „Jūras vārti”, 16.04. – Madonas kultūras namā, 17.04. – Liepājā, Rožu zālē, 29.04. – Jelgavas  kultūras namā, 30.04. – Rēzeknē, koncertzālē “Gors”, 05.05. – Cēsīs Vidzemes koncertzālē, 08.05. – Valmieras kultūras namā un tagad arī Rīgā, 15. maijā, kas būs visas šīs koncertu sērijas noslēguma pasākums un kura laikā notiks gan Rīgas uzvarētāja noteikšana, gan visa konkursa uzvarētāja paziņošana.

Kompānija vienmēr ir meklējusi un attīstījusi jaunus vārdus Latvijas mūzikā, devusi iespēju izdot ierakstus dažāda žanra iepriekš vēl nezināmiem māksliniekiem. “Mikrofona ieraksti”, jeb vienkārši “MicRec” ir dibināta 1996. gada 17. aprīlī un šogad atzīmēs savu 20. gadadienu. Šo gadu laikā izdoti 550 dažādu izpildītāju albumi un izlases, un notikusi aktīva sadarbība ar visiem vadošajiem Latvijas māksliniekiem.

Justs – Heartbeat: https://www.youtube.com/watch?v=-mC1hi5p0Qs

Dalībnieku pieteikšanās līdz 15. martam! Uz Rīgas konkursu - līdz 1. aprīlim

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa šeit:  http://www.micrecpm.lv/supermikrofons2016/

Biļetes uz pasākumu: http://www.bilesuparadize.lv/organizers/100