Alt
29.03.2016

Raimonds Pauls: “ Ja vēlies kaut ko izdarīt, kaut kas ir arī jādara.”

Atzīmējot 20 gadus latviešu mūzikā, kompānija “Mikrofona ieraksti” sadarbībā ar Latvijas Neatkarīgo Televīziju lielākajās Latvijas pilsētās piedāvā koncertšovu “SuperMikrofons”, kurā piedalīsies gan paši kompānijas dibinātāji un vadītāji Elita Mīlgrāve un Guntars Račs, gan arī tādi pazīstami izpildītāji kā Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Līvi un Buks, Ieva Kerēvica, Antra Stafecka, Ieva Akuratere, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Uldis Marhilevičs un šī gada konkursa Supernova uzvarētājs Justs Sirmais.  Koncertu vadīs un savus hitus izpildīs  arī Lauris Reiniks!

Lauris Reiniks: “ Savs talants ir jānes uz āru. Varbūt šī ir jūsu laimīgā biļete, lai ienāktu  Latvijas mūzikas pasaulē, kura vienmēr gaida svaigas vēsmas.”

Koncertšova laikā būs iespējams ne vien noklausīties jau pazīstamu zvaigžņu priekšnesumus, bet arī atklāt jaunas zvaigznes, jo katrā koncerta norises vietā notiks arī jauno talantu konkurss, kuru vērtēs iepriekš minētie mākslinieki, katrs uzņemoties šefību par vienu vai diviem izpildītājiem ar kuriem pasākuma laikā tiks veidots arī viens kopīgs priekšnesums. Balsot par saviem favorītiem varēs arī koncerta apmeklētāji. Šobrīd uz iespēju piedalīties koncertšovā un iegūt galveno balvu 1000 Euro apmērā, kā arī piedalīties koncertu sērijas noslēguma koncertā “20 gadi latviešu mūzikā” 9. novembrī Arēnā Rīga, pretendē vairāk nekā 100 jauno talantu. Uz Rīgas koncertu pieteikumus var sūtīt līdz pat 1. aprīlim un jau tagad skaidrs, ka kopējais pretendentu skaits būs tuvu pie 200. 

Ivo Fomins: “Šis ir pilnīgi jauns koncertu formāts, bet man patīk izaicinājumi un es zinu, ka tas būs gan jautri, gan muzikāli. Dalībnieku saraksts jau runā pats par sevi” 

Koncertšovs notiks 15.04. – Ventspilī, „Jūras vārti”, 16.04. – Madonas kultūras namā, 17.04. – Liepājā, Rožu zālē, 29.04. – Jelgavas  kultūras namā, 30.04. – Rēzeknē, koncertzālē “Gors”, 05.05. – Cēsīs Vidzemes koncertzālē, 08.05. – Valmieras kultūras namā un tagad arī Rīgā, 15. maijā, kas būs visas šīs koncertu sērijas noslēguma pasākums

Guntars Račs: “Tie būs svētki gan mums, gan pilsētai, kurā notiks pasākums. Bet visvairāk tie būs svētki katras pilsētas jaunajiem talantiem, kuriem šī ir unikāla iespēja.”

Kompānija “Mikrofona ieraksti” šo 20 gadu laikā ir aktīvi meklējusi un attīstījusi jaunus vārdus Latvijas mūzikā, devusi iespēju izdot ierakstus dažāda žanra iepriekš vēl nezināmiem māksliniekiem. “Mikrofona ieraksti”, jeb vienkārši “MicRec” ir dibināta 1996. gada 17. aprīlī un šogad atzīmēs savu 20. gadadienu. Šo gadu laikā izdoti 550 dažādu izpildītāju albumi un izlases, un notikusi aktīva sadarbība ar visiem vadošajiem Latvijas māksliniekiem. 

Informāciju par koncertšova jaunumiem varat uzzināt klausoties Radio Skonto, Radio TEV un Rietumu Radio

“SuperMikrofons” nolikums un pieteikuma anketa šeit: http://goo.gl/8NuPJ5

Biļetes uz koncertšovu: http://goo.gl/eYLuBs