Alt
26.04.2016

29. aprīlī Jelgavā un 30. aprīlī Rēzeknē notiks populāro mūziķu koncertšovs un jauno talantu konkurss “SuperMikrofons”.

 

Līdzās 10 jaunajiem talantiem katrā pilsētā uzstāsies arī tādi pazīstami mūziķi kā Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Guntars Račs, Ieva Kerēvica, Virga&Buks, kā arī šī gada konkursa “Supernova” laureāts Justs, kuram šie būs vieni no retajiem koncertiem pirms uzstāšanās Eirovīzijas finālā. Koncertšova vadītāja lomā iejutīsies un ar priekšnesumiem skatītājus priecēs Lauris Reiniks.

Pirmajos konkursos Ventspilī, Madonā un Liepājā ceļazīmi uz Rīgas finālu ieguva Kristaps Čimbars un grupa The HiQ, grupa “Četri vienā”, kurā darbojas talantīgā dziesmu autore Ilze Rijniece, kā arī neparastā “multeņroka” apvienība “Radio iela 8”.

Konkursa “SuperMikrofons” uzvarētājs iegūs tiesības piedalīties MicRec jubilejas lielkoncertā “20 gadi latviešu mūzikā”, kas notiks Arēnā Rīga, 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu EUR 1000 vērtībā. Katrā koncertšova „SuperMikrofons” savus favorītus atbalsta arī klausītāji un koncerta apmeklētāji, balsojot par viņuprāt labāko priekšnesumu, un kopā ar profesionālu žūriju izvēloties to mūziķi, kas saņems galveno balvu.

Jau ceturtais “SuperMikrofons” koncertšovs notiks 29. aprīlī Jelgavas Kultūras namā, kam sekos 30. aprīļa koncerts Rēzeknē, Latgales Vēstniecībā “GORS”. Vēlāk “SuperMikrofons” dosies uz Cēsīm (5. maijā) un Valmieru (8. maijā), Rīga (15.maijs).

Vairāk par katra koncerta dalībniekiem un īpašajiem visiem uzzini MicrecPM mājaslapā: http://www.micrecpm.lv/supermikrofons2016/

 

Biļešu iegāde “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/organizers/100