Alt
08.01.2013

9.janvārī mūzikas producentu apvienība LaMPA un Latvijas izpildītāju un producentu apvienība LaIPA aicina uz preses konferenci, kurā tiks atklāti tie pieci ieraksti katrā kategorijā, kuri pretendēs uz Mūzikas ierakstu Gada balvu, kas notiks 26.februārī 2013.gadā.

Tradicionālā preses konference notiks Gada balvas norises vietā - Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē, un uz to aicināti visi ierakstu iesniedzēji, žūrijas locekļi, pagājušā gada balvu saņēmēji, pasākuma atbalstītāji un viesi. Notikumu tiešraidē piedāvā noskatīties Gada balvas ilggadējais mediju partneris TV3 interneta vietnē TV3 Play.

Gada balvas ieskaņas pasākumu vadīs Andris Freidenfelds, kurš būs arī balvu pasniegšanas ceremonijas vadītājs, piecus pretendentus katrā nominācijā prezentēs iepriekšējo gadu lauerāti, gaidāmi arī muzikāli priešnesumi. Tradicionāli, preses konferencē tiks iezīmētas šī gada galvenās intrigas, kā arī Gada balvas aktivitātes nākamo mēnešu laikā.

Savus pretendentus labākās dziesmas godam preses konferencē nosauks arī t/p Alfa, kurā jau janvārī visiem apmeklētājiem būs iespēja nobalsot par savu labāko dziesmu.

Pretendenti kategorijā Radio Hits vēl netiks izziņoti – tos, apkopojot visu Latvijas radiostaciju iesniegtos datus, janvāra beigās paziņos Latvijas izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA).

Kā ziņots, šogad vērtēšanai iesniegts rekordliels ierakstu skaits - gandrīz 90 albumi, taču kopējais iesniegto albumu, dziesmu un videoklipu skaits pārsniedz 200.

Labākie gada ieraksti tiks noskaidroti 26.februārī, Latvijas Nacionālajā teātrī. Ceremonijā piedalīsies aktuālākie gada mākslinieki, sabiedrībā pazīstamas personības un īpašie viesi. Kā ierasts, ceremoniju translēs TV3, tiešraidē to būs iespējams noskatīties arī Izklaides kanālā 2.