Alt
11.06.2012

Dziedātāja Kristena, kura duetā ar Gunāru Kalniņu reiz izpildīja Raimonda Paula pazīstamo dziesmu – „Baltā dziesma”, nu piedāvā jaunu dziesmu „ Tālumā”, kas ieskaņota duetā ar latviešu estrādes mūzikas leģendu Žoržu Siksnu.

„..Viss aizsākās, kad mani, 5 gadus vecu meitēnu, mamma aizveda uz mūzikas skolu. Spēlēju vijoli ar labiem panākumiem vairākos konkursos, taču ar dziedāšanu sāku aizrauties, kad man bija 15 - vadīju karaokes vakarus klubiņā BIMINI, tad aizšāvos uz kuģiem spēlēt vijoli un dziedāt varietē šovos. Tagad dziedu un spēlēju ar prieku visur, kur mani aicina - klubos, bāros, restorānos, kāzās un citos pasākumos!..” tā Kristena par savu dziedātājas karjeru.

Kristena šobrīd ne vien turpina spēlēt vijoli, bet sākusi pati arī rakstīt dziesmas. Aranžējumu veidojuši mūsdienu latviešu deju mūzikas "guru" Lotars Lodziņš aka Boyza II un Jānis Kalve. Basa partiju iespēlējis supergrupas „Prāta vētra” basģitārists Ingars Viļums, ģitāru – labvēlīgais tips Artūrs Kutepovs.

Veselību pamazām atgūstošais jelgavnieks Žoržs Siksna meklē ceļu atpakaļ uz skatuves un Kristena ir pasniegusi viņam savu roku, uzaicinot kopīgi ierakstīt viņas pašas rakstīto dziesmu! Kā saka pati Kristena: "..No vienkāršas melodijas ir izveidots mūsdienīgs skanējums „vintage” stilā!"

Jautāta par to, vai šī sadarbība ir tikai vienas dziesmas ietvaros vai ir plānota arī turpmāka lietu attīstība, Kristena atbild īsi: „Viss var būt – gan vienādi, gan otrādi”, pie viena novēlot visiem arī patīkamu klausīšanos!..”

Dziesmas Mp3 pieejams Doremi.lv: http://goo.gl/2bKr9

Dziesmas teksts pieejams Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/QhUVu

Official audio pieejams MicRec official Youtube: