Alt
18.10.2013

Dziedātāja Kristīna Zaharova, kura pēdējos gadus mīt Krievijas galvaspilsētā Maskavā un šobrīd Krievijas Teātra mākslas akadēmijas (GITIS) pēdējā kursā studē skatuves mākslu, pēc ilgāka pārtraukuma saviem cienītājiem piedāvā jaunu dziesmu “Melnais kaķis”. Dziesmas autori ir komponists Jānis Strazds un teksta autors Guntars Račs. Jaunā dziesma ir stāsts par brīvu un neatkarīgu sievieti, kura ļoti labi zina, ko vēlas un neatlaidīgi sasniedz savus mērķus – savā ziņā to var attiecināt arī uz Kristīnu pašu.

Kristīna Zaharova: “Šīs ir pašpārliecinātas un pašpietiekamas sievietes atklāsmes, īstena sieviešu himna. Pagāja zināms laiks, līdz es biju gatava šim skaņdarbam. Beidzot tā ir nonākusi pie klausītājiem”.

Dziedātājai šī nav pirmā sadarbība ar Strazdu un Raču – 2010. gada Eirovīzijas nacionālajā atlasē Kristīna startēja ar šo autoru sarakstīto dziesmu “Snow in July” (“Jūlija sniegs”). Dziesmas aranžējumu veidojis un producējis pazīstamais mūzikas producents un daudzu veiksmīgu latviešu mūzikas remiksu autors N'Works (zināms arī kā dziedātājs un radio personība Normunds Rutulis). Dziesma “Melnais kaķis” tiks iekļauta N'Works otrajā studijas albumā “N.O.A.”, kuru kompānija ‘Mikrofona ieraksti” plāno izdot šī gada novembrī. Dziesmas ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš un vokālais trio “Limonāde”.

Dziesmas Mp3 pieejams portālā Doremi.lv: 

http://doremi.lv/Music/item/melnais-kakis-1

Skaņdarba oficiālais audio klausāms šeit: