Alt
11.02.2013

Šodien un rīt koncertzālē Palladium norisināsies Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkura „Dziesma 2013” pusfināli. Kristīne ar savu dziesmu „Phoenix Fly”startēs otrajā pusfinālā, 9.februārī.

Kristīne Šomase ir Valmieras Viestura vidusskolas 12.klases skolniece, kas līdz šim aktīvi ir piedalījusies vietēja un ārzemju mēroga pasākumos un konkursos, bet savu atpazīstamību ieguvis Latvijas Neatkarīgās Televīzijas šovā “Okartes Skatuve 2” un tam sekojošā dalība jauniešu mūziklā “Dzimuši Mūzikai”, kas pulcēja pilnas zāles Latvijas Nacionālajā Teātrī un Kongresa Namā.

Kristīne savu mūzikas karjeru sākusi pavisam nesen un pirmās dziesmas tapušas sadarbībā ar DJ Uga (Uģis Raibacis), kuras realizējušās  dziesmās “Dimanti Zieds” un “Dejo”. Pirmā pašas Kristīnes sadarbībā ar Martu Ritovu un Aleksandu Kaiju rakstītā dziesma ir „Sapņosim kopā” ar kuru viņa debitēja TV šovā.

Uz jautājumu, ko skatītājiem sagaidīt no priekšnesumu Kristīne ir stāsta: „Priekšnesums būs par to, ka mēs, cilvēki, neļaujam vaļu savam dvēseles skaistumam, dzīvojam pelēcībā un ikdienas rutīnā, aizmirstam par to, kas patiesība  mēs esam un, ko vēlamies. Varu atklāt, ka priekšnesuma laikā uz skatuves tiks izmantotas avīzes un žurnāli. Tajos ir daudz patiesības, bet vēl vairāk melu un intrigu.”.

Un, lai apliecinātu nopietnos nolūkus un ieguldīto darbu, Kristīne kopā ar savu komandu un draudzenes – Anetes Cīrules iefilmēto video piedāvā ielūkoties dziesmas priekšnesuma sagatavošanas aizkulisēs:

Foto: Raivo Sarelainens

Vairāk foto no fotosesijas: http://doremi.lv/Galleries/gallery/211/

Kristīne Šomase - "Phoenix fly" (Eirodziesma 2013)

Officiālais audio un teksts :