Alt
22.08.2012

Pazīstamās dziedātājas Lienes Šomases „mazā” māsiņa Kristīne Šomase debitē ar savu pirmo solo dziesmu, kura būs iekļauta topošajā mūziklā „Dzimuši mūzikai”.

1. un 2. septembrī Latvijas Nacionālajā teātrī un pēc tam arī oktobrī, Rīgas Kongresu namā, notiks Mūzikla "Dzimuši mūzikai" izrādes un tajās piedalīsies arī topošā dziedātāja Kristīne Šomase, kura izrādē izpildīs savu dziesmu "Sapņojam kopā". Dziesma būs atrodama arī nākamnedēļ klajā nākošajā mūzikla CD albumā - "Dzimuši mūzikai".

Dziesmas tapšanā piedalījies teksta autors - Aleksandrs Kaija un Kristīnes kolēģe no mūzikla Marta Ritova. Producēja Artūrs Palkevičs.

„..Šī ir mana pirmā pašas rakstītā dziesma un tas vien man liek smaidīt. Varbūt kādam šķiet, ka tas nav nekas īpašs, bet man tā ir pirmā un tāpēc jo īpaši nozīmīga. Marta Ritova bija tā, kas man palīdzēja, jo es viņai nodungoju melodiju, bet viņa piemeklēja harmonijas. Šajā dziesmā centos ielikt visu savu pozitīvo enerģiju.  Ar šo dziesmu vēlos pateikt to, ka nekad nevajag padoties, lai cik sāpīgi un grūti reizēm arī nebūtu. Katram pašam sevī ir jāatrod vēlme un spējas cīnīties! Un ģimene šajā ceļā ir pats svarīgākais uz šī planētas! Vislielākais paldies ir Aleksandram Kaijam par skaisto tekstu, jo ja nebūtu šis teksts diez vai šī melodija būtu piedzimusi. Paldies ari Martai Ritovai par izpalīdzēšanu. Martiņa ir šīs dziesmas mūzikas līdzautore. Trešais lielais Paldies Guntaram Račam par iespēju, šo dziesmu ierakstīt un davāt saviem klausītājiem. Sapņojam kopā!..„ piebilst Kristīne Šomase.

Dziesmas MP3 pieejams Doremi.lv:

http://goo.gl/rIj3Y

Dziesmas teksts pieejams Dziesmuteksti.lv:

http://goo.gl/nwFMP

Official audio:

Biļetes uz Mūziklu „Dzimuši Mūzikai”:

http://goo.gl/tncFJ