Alt
13.04.2016

Jau šajā nedēļas nogalē Ventspilī, Madonā un Liepājā notiks pirmie jauno talantu konkursa un zvaigžņu koncertšova “SuperMikrofons” koncerti, kuros uzstāsies arī vēl nedzirdēti mūziķu sastāvi.

Izdevniecības “Mikrofona Ieraksti” divdesmitgadei veltītajos koncertos līdzās 10 jaunajiem talantiem katrā pilsētā uzstāsies un gan jaunas, gan zināmas dziesmas izpildīs arī tādi slaveni mūziķi kā Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Ivo Fomins, Ieva Akuretere, Guntars Račs, kā arī šī gada konkursa “Supernova” laureāts Justs, kuram šie būs vieni no retajiem koncertiem pirms uzstāšanās Eirovīzijas finālā. Koncertšova vadītāja lomā iejutīsies un ar priekšnesumiem skatītājus priecēs Lauris Reiniks.

Pirmais pamatsastāva mēģinājums pavadīts pozitīvā un jautrā gaisotnē, jau minētajiem dziedātājiem un pavadošajai grupai Jāņa Miltiņa vadībā veidojot jaunus duetus un vēl nebijušas mūziķu kombinācijas, tai skaitā sastāvu, ko paši mūziķi, atsaucoties uz koncertšova “SuperMikrofons” nosaukumu, nodēvējuši par “SuperEoliku”.

Konkursa “SuperMikrofons” uzvarētājs iegūs tiesības piedalīties MicRec jubilejas lielkoncertā “20 gadi latviešu mūzikā”, kas notiks Arēnā Rīga, 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu EUR 1000 vērtībā. Katrā koncertšova „SuperMikrofons” koncertā kādā no 8 Latvijas pilsētām savus favorītus varēs atbalstīt arī klausītāji un koncerta apmeklētāji, balsojot par viņuprāt labāko priekšnesumu, un kopā ar profesionālu žūriju izvēloties to mūziķi, kas saņems galveno balvu.

Pirmais “SuperMikrofons” koncerts notiks 15. aprīlī Ventspilī, Teātra namā “Jūras vārti”. 16. aprīlī koncertšovs viesosies Madonas Kultūras namā, bet 17. aprīlī nedēļas nogali noslēgs koncerts Liepājā, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. Šis datums ir zīmīgs ar to, ka tieši 17. aprīlī oficiālo dzimšanas dienu svin izdevniecība “Mikrofona Ieraksti”, kas Latvijas mūzikā darbojas jau 20 gadu.

Vairāk par katra koncerta dalībniekiem un īpašajiem visiem uzzini MicrecPM mājaslapā: http://www.micrecpm.lv/supermikrofons2016/

Biļešu iegāde “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/organizers/100