Alt
28.05.2013

Darbs pie starptautiski pazīstamākās latviešu dziedātājas Laimas Vaikules jaunā studijas albuma „Atkal mājās” sākās janvārī. Nu ieraksts ir pabeigts un producents Gints Stankevičs veic pēdējos apstrādes darbus, lai CD ieraudzītu dienasgaismu 10.maijā - dienā, kad Laima Vaikule sniegs pavasara lielkoncertu Arēnā Rīga.

Albumā būs dzirdamas 10 Raimonda Paula melodijas ar Guntara Rača vārdiem. Līdz šim publiskota tikai viena no tām - dziesma „Vienā laivā”, kas tika prezentēta TV3 raidījuma „Koru kari” finālā, kur Laima darbojās arī žūrijā.

Līdzās 10 jaunajām dziesmām albumā iekļauta arī Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmas „Caur manu naivu sirdi” versija, ko māksliniece ierakstījusi kā veltījumu savai ilgstošajai sadarbībai ar Maestro.

Laima Vaikule: „Raimonds Pauls manā dzīvē ir spēlējis milzīgu lomu un es no visas sirds vēlos pateikt paldies par šo vienreizējo iespēju būt viņa dziesmu izpildītājai. Šīs dziesmas teksts ir par mums. Par mūsu attiecībām šajos ilgajos un skaistajos gados. Plānoju to izpildīt arī koncertā Arēnā Rīga.” 

Par ieraksta vokālo producentu dziedātāja uzaicinājusi Jāni Stībeli, kurš studijā pavadījis daudz laika un ieguldījis pamatīgu darbu, lai panāktu maksimāli labu rezultātu.

To, ka Laima ir ļoti prasīga pret visiem, zina arī jauno dziesmu tekstu autors Guntars Račs: „Man jau bija pieredze ar Laimu, kad pirms 17 gadiem strādājām pie viņas pirmā albuma latviešu valodā, tādēļ es zināju, kas mani sagaida. Nemitīga tekstu labošana un pārrakstīšana. Laima ir dziedātāja, kas katru dziesmu redz kā iestudējumu un viņai ir svarīgi zināt, kāpēc konkrētajā brīdī jādzied tas vai cits vārds. Man nav nācies strādāt ne ar vienu citu dziedātāju, kuram tas būtu tik svarīgi.” 

Raimonds Pauls, kurš arī ir piedalījies dziedātājas jaunā albuma ierakstā, ir lakonisks: „Interesanti, kas tur būs sanācis. Bet vienu es zinu droši - koncertā viņa būs lieliska.” 

Reizē ar albumu „Atkal mājās” klajā nāks arī Laimas Vaikules populārāko dziesmu izlase krievu valodā. Abi CD pārdošanā nonāks 10.maijā – piermie eksemplāri par īpašu cenu būs nopērkami Laimas koncertā Arēnā Rīga.

Aktuālo singlu „Vienā laivā” jau iespējams lejupielādēt portālos Doremi.lv un iTunes, kā arī klausīties Spotify, Soundcloud un rDio mūzikas straumēšanas vietnēs.