Alt
28.05.2013

Jau šo piektdien, 10. maijā uz lielo pavasara koncertu Arēnā Rīga aicina Laima Vaikule. Kopā ar dīvu uz skatuves būs Jānis Stībelis un vokālais trio Lady’s Sweet, kā arī starptautiska instrumentālā grupa, kas Laimu pavada koncertos dažādās valstīs.

Koncertam būs divas daļas, tam sagatavoti jauni tērpi, vairāku segmentu skatuve ar video ekrāniem un, protams, arī jaunas dziesmas, ko Laima šobrīd savā Lielupes mājā intensīvi apgūst kopā ar pavadītājmūziķu sastāvu, kurā sapulcējušies profesionāļi no Rīgas, Viļņas, Tallinas un Maskavas. Uz koncertu pošas arī dziedātājas draugi no Krievijas šovbzinesa aprindām, jo tik vērienīgas benefices dzimtenē viņai sen nav bijis.

Arēnā Rīga skanēs jauna programma, kurā iekļautas dziesmas latviešu un krievu valodā. Būs gan daudz pirmatskaņojumu – melodijas no albuma “Atkal mājās”, kur Laima dzied jaunas Raimona Paula dziesmas latviešu valodā, gan vecie, labie hiti, kas dziedātāju padarījuši slavenu visā bijušajā PSRS un nu izdoti jaunā CD “Первыи сезон. Восьмидесятые”. Daudzkrāsainā koncertprogramma iecerēta kā jaunā un intriģējošā tikšanās ar pazīstamo un jau iemīļoto – satikšanās, kurā atgriežas atmiņas un dzimst aizrautība, pārsteigums un pozitīvas emocijas. Vairumu koncerta dziesmu sacerējis Maestro Raimonds Pauls. Laima Vaikule par viņu abu sadarbību daudzu gadu garumā intervijā žurnālam “Ieva”: “Man paveicās, ka dzīvoju vienā valstī ar Raimondu Paulu. Viss notika, pateicoties viņa mūzikai. Bez viņa es nebūtu tik ātri kļuvusi populāra.”

Piebilde Laimas Vaikules talanta cienītājiem – Arēna Rīga būs pirmā vieta, kur par īpašu cenu pieejami dziedātājas jaunie CD – “Atkal mājās” un “Первыи сезон. Восьмидесятые”.

Koncerta sākums plkst. 19.00. Biļetes – Biļešu paradīzē.

Informāciju sagatavoja Mikrofona ieraksti.