Alt
28.05.2013

Latviešu top DJ un deju mūzikas producents Dween sadarbībā ar latviešu dziedātāju Nikolaju Puzikovu, kurš plūcis laurus dažādās dziesmu aptaujās un TV šovos un pat bijis populārākas dziesmas izpildītājs 2010.gadā ar dziesmu „Dievs tevi mīl”, iet Laura Reinika pēdās un ir sagatavojuši savas dziesmas „Tu esi karsta” versiju lietuviešu valodā.

Nikolajs: „..Es ievēroju, ka mūsu dziesmas „Tu esi karsta” videoklipu skatās un komentē daudz lietuviešu. Pārsteidzoši daudz.  Mēs arī redzam, ka mūsu kolēģis Lauris Reiniks gūst panākumus Lietuvā dziedot lietuviešu valodā un nolēmām pamēģināt!..”

Dween un Nikolaja ierakstu kompānija „Mikrofona Ieraksti” kas strādā arī ar Lauri Reiniku, vērsās pie pazīstamā lietuviešu dziedātāja un dziesmu autora Edgaras Lubys un viņš piekrita uzrakstīt šīs dziesmas tekstu lietuviešu valodā. Pēc dziesmas ieraksta gan Nikolajs jau nedaudz prot sazināties lietuviski.

Nododam Jūsu vērtējumam dziesmas Dween & Nikolajs Puzikovs „Darosi karšta” videoklipu:

Dziesmas „Darosi karšta” MP3 pieejams Doremi.lv: http://goo.gl/n4W3I

Vakar JUSTbārā tika prezentēta Dween & Nikolaja Puzikova piedaloties Mixtyper jaunā dziesma – „Viņas varā”. Video pieejams šeit: 

Dziesmas „Viņas varā” MP3 pieejams Doremi.lv: http://goo.gl/7TJEk