Alt
04.10.2012

Karli Ose ir 14 gadīga latviešu izcelsmes dziedātāja no Lielbritānijas, kura dzimusi un dzīvo mazā pilsētiņā Bilstonā netālu no Volverhemptonas, Anglijas rietumu pusē. Karli mācās Dienvidvolverhemptonas akadēmijā un apgūst mūziku un citas zinības. Mācās arī latviešu valodu, jo Karli vecāki ir no Latvijas un vecmāmiņa Zenta joprojām dzīvo Tukuma pusē.

Karli ģimenē ir 3 brāļi un 3 māsas. Viņa vēl ne reizes nav bijusi Latvijā, bet tiklīdz apstākļi to ļaus, noteikti vēlas atbraukt un satikt savu vecmāmiņu un iepazīt savu vecāku dzimteni. Karli regulāri uzstājas dažādos pasākumos savā pilsētiņā un šobrīd sadarbībā ar Latvijas ierakstu kompāniju „Mikrofona ieraksti” ir ierakstījusi savu pirmo dziesmu, kas ir Hovarda Grīnfīlda un Neila Sedakas sarakstītā un savulaik Konijas Frencisas izpildītā 1958.gada hita „Stupid Cupid” kaverversija.

Jaunā ieraksta vokālie celiņi ierakstīti Anglijā, bet dziesmas pavadījumu un gala skaņas salikumu Latvijā veikuši apvienības Boyza II producenti Lotars Lodziņš un Jānis Kalve.

Dziesmas Mp3 ir pieejams portālos Doremi.lv un iTunes

Dziesmu var lejupielādēt portālā Doremi.lv http://goo.gl/WUxer