Alt
17.11.2016

Šonedēļ mūzikas ierakstu veikalos nonāks dziedātāja un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kārtības policijas Operatīvās vadības grupas kārtībnieka, seržanta Nikolaja Puzikova pirmais dziesmu apkopojums “Te nu es esmu”.

 

Vakar, kafejnīcas “Bruņinieku 63” telpās, mājīgā un sirsnīgā atmosfērā notika albuma prezentācija, kuru kuplināja gan dziedātāja ģimene, gan draugi, kā arī kolēģi no “OKartes skatuves” laikiem un šī brīža muzikālie partneri. Nikolajs klātesošajiem sniedza nelielu akustisku koncertu.

 

Nikolajs Puzikovs: “ Kas lēni nāk, tas labi nāk. It kā jau tāds sīkums, bet ir sajūta, ka man ir dzimšanas diena un visi mani sveic. Ir sajūta, ka esmu ieviesis beidzot kārtību un rūpīgi apkopojis savas izpildītās dziesmas.  Šis albums mani spēs motivēt  rakstīt jaunas dziesmas. Albuma izdošana nebūtu iespējama bez manu draugu atbalsta, tādēļ saku īpašu paldies ģimenei, tuviniekiem, dziesmu  autoriem un savai ierakstu kompānijai.”

 

Dziesmu kolekcijā iekļautas visas labākās dziedātāja izpildītās dziesmas, starp kurām ir arī dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” uzvarētājdziesma “Dievs tevi mīl” un daudzi citi pēdējo 5 gadu laikā ieskaņotie skaņdarbi.  Dziesmu sarakstā atrodas tādas šobrīd aktuālas dziesmas kā, kopīgi ar DJ Dween ierakstītās - “Ceļojums” un “Tu esi karsta”, kura guvusi vērā ņemamus panākumus arī Lietuvā. Savukārt albuma tituldziesma tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus un iekarot klausītāju sirdis. Portālā YouTube atrodamo Nikolaja dziesmu skatījumu skaits pārsniedz 3 miljonus.

 

Albumam kā papildus celiņi pievienotas dziesmu “Mana zeme zied” un “Te nu es esmu” angliskās versijas un duets ar Eviju Sloku Kārļa Būmeistera dziesmā “ Tāpat vien”.

Nikolaja ieskaņotās dziesmas rakstījuši un producējuši: Artūrs Palkevičs, Kaspars Dvinskis jeb DJ Dween, Mārtiņš Freimanis, Guntars Račs,  Gatis Zotovs, Oskars Deigelis, Kārlis Būmeisters un citi. 

 

Albums pieejams portālos: iTunes, Spotify, Deezer, Amazon, Apple Music un citur. CD iespējams pasūtīt MicRec mājaslapā un iegādāties mūzikas ierakstu veikalos, un Jāņa Rozes grāmatnīcās.

 

1.       Te nu es esmu

2.       Mana zeme zied

3.       Dievs tevi mīl

4.       Ceļojums (feat. Dween)

5.       Tu esi karsta (feat. Dween)

6.       Mana mīļā meitene

7.       Viņas varā (feat. Dween, Mixtyper)

8.       Mīlestības nevar būt par daudz

9.       Meitene no 6b

10.    Viens un tas pats

11.    Viens noburts vārds 

12.    Princesīte

Papildus:

13.   Tāpat vien (feat. Evija Sloka) 

14.   Wherever You Go 

15.   The Girl Behind The Show

 

Nikolajs Puzikovs - Te nu es esmu (Official audio)

Dween un Nikolajs Puzikovs - Ceļojums (Pacel rokas gaisā) (Official video)

Dween un Nikolajs Puzikovs "Tu esi karsta" "Tu esi kartsa" (Official video)


Nikolajs Puzikovs - Mana mīļā meitene (Official Music Video)