Alt
06.11.2012

Ierakstu kompānija “Mikrofona Ieraksti” šonedēļ klausītāju vērtējumam Latvijā nodod mūziķa Laura Reinika jaunāko un veikumu - dziesmu ar nosaukumu “Kokosrieksts”. 

Šī  ir pirmā Reinika kompozīcija, kurai viņš pats ir radījis tekstu latviešu valodā. 
Līdz šim Lauris pārsvarā darbojās kā izpildītājs un komponists, sadarbojoties ar citiem autoriem (M.Freimanis, G.Račs u.c.) , kas radīja tekstus viņa dziesmām latviešu valodā.  

“Esmu ļoti patīkami satraukts, jo šis ir pilnībā mans darbs. Lai gan strādājot pie albuma „Es skrienu” es jau iesaistījos tekstu rakstīšanā, patiesībā bija diezgan grūti tagad uzdrošināties pašam rakstīt tekstu savai melodijai.  Sadarbības posms ar Mārtiņu Freimani bija diezgan garš un veiksmīgs, un es ļoti augstu vērtēju viņa radītos tekstus. Domāju, ka viņš būtu priecīgs par manu uzdrošināšanos, jo laiks iet uz priekšu”, skaidro Reiniks, piebilstot, ka šīs dziesmas stāsts, ir par cilvēku, kas joprojām gaida savu otru pusīti. Laurim nekas nebija jāizdomā, bet tikai savas sajūtas jāieliek īstajos vārdos, kuri pie viņa atnāca paši.

Šo dziesmu Lauris Reiniks iesāka komponēt Latvijā, bet pabeidza Losandželosā, un tā ir veidota šobrīd aktuālajā dance pop stilā, tai pašā laikā iekļaujot arī vieglus etno motīvus.  Dziesmas producents ir Midis, kura kontā ir gan “ Es skrienu”, “Banjo Laura” un daudzas citas veiksmīgas Laura Reinika kompozīcijas.

Šobrīd Lauris  un viņa komanda cītīgi strādā pie gaidāmā krāšņā Ziemassvētku šova Arēnā Rīga un Ziemassvētku albuma “Lauris Reiniks Ziemassvētkos”. Arī dziesma “Kokosrieksts” būs dzirdama gan gaidāmajā albumā, gan arī koncertšovā īpašā orķestra aranžējumā, ko līdzīgi kā pārējās dziesmas Ziemassvētku sajūtās ir ietērpusi latviešu komponiste Holivudā Lolita Ritmanis.

Biļetes Biļešu Paradīzē:

http://www.bilesuparadize.lv/events/cust…

Dziesmu lejupielādē doremi.lv:  http://goo.gl/nVvXy

YouTube saite uz dziesmas audio: