Alt
21.06.2013

Mūziķis Lauris Reiniks un „Izdevniecība MicRec” īsi pirms vasaras saulgriežiem klausītāju vērtējumam nodod savu svaigāko muzikālo veikumu ar nosaukumu “Stāsti Man”. Klausītājiem citās valstīs šī pati kompozīcija un klips tiks prezentēta ar nosaukumu “Can’t Get Over You”.

“Stāsti man” mūzikas autors ir Lauris Reiniks, bet vārdus sarakstījis Mārtiņš Freimanis un pats Lauris. Angļu versijai “Can’t Get Over You”  Lauris ir gan mūzikas, gan teksta autors.

Dziesmas videoklips abām versijām tika filmēts nepilnas 3 dienas Latgalē, gleznainā vietā pie Rāznas ezera Kaunatas apkārtnē.  Tā producents un viens no scenārija autoriem ir L.Reiniks, režisors Uģis Olte, bet operators Valdis Celmiņš, (Vides Filmu Studija). Scenāristi, Uģis Olte, Lāsma Lagzdiņa un Lauris Reiniks.

“Domājot šo video stāstu, es uzreiz zināju, ka mēs to filmēsim kaut kur Latgalē, jo man šķiet, ka tā ir vēl līdz galam neatklāta un neiepazīta pērle Latvijā, uz kuru ir vērts aizbraukt, pabūt ar sevi un izbaudīt to mieru un skaistumu. Un līdzīgi kā citos manos klipos, parādīt gan pārējai Latvijai, gan klausītājiem un skatītājiem citās valstīs! ”, skaidro Lauris Reiniks, piebilstot , ka no tēva puses viņā rit īstas latgaliešu asinis un šis video ir arī kā sveiciens senčiem.

Video klipa režisors Uģis Olte skaidrojot videoklipa stāstu piebilst: “Šis ir sirsnīgs un latviešu kino tradīcijās veidots stāstīts stāsts par vīrieti, kurš nezināma iemesla radītu skumju dzīts, dodas tādā kā attīrīšanās klejojumā pa Latgali, izdzīvojot sajūtas, kas daudziem bija svarīgas bērnībā. Viņš grib būt viens, kaut viss, kas viņam apkārt, nepārtraukti atgādina, ka neviens nekad nav viens.”

“Stāsti man” jau ir nonākusi visās Latvijas radiostacijās, bet angliskā versija “Can’t Get Over You” Igaunijas un Lietuvas radio.  Vācijas mūzikas izdevniecība Cap Sounds, kas ir Universal partneris, jau atzinīgi novērtējusi “Can’t Get Over You” un parakstījusi līgumu ar Lauri Reiniku par šīs dziesmas izdošanu Vācijā, Austrijā un Šveicē.

Dziesma lejupielādei atrodama Doremi.lv, iTunes un Amazon.

Video - Stāsti Man:

Can’t Get Over You: