Alt
11.02.2013

Ventspilniece Madara Grēgere, kas pazīstama arī ar skatuves vārdu Madry,  klausītājiem nodod savu trešo solo dziesmu „Citādāk”. Dziesmas mūzikas autore ir pati Madara, bet tekstu rakstījis Gatis Zotovs.

„...Dziesma tapa kādā vēlā vasaras vakarā. Man pietrūka tikai dziesmas teksts. Jau iepriekš biju sadarbojusies ar dziesmu tekstu autoru Gati Zotovu, tāpēc lgi nebija jāmeklē - kam jautāt. Būros cauri ļoti daudziem Gata tekstiem, bet mani visvairāk uzrunāja  tieši šis. Tas mani uzrunāja. Ne velti saka, ka dziesmas top lielās bēdās vai lielos priekos. Tai vasaras vakarā biju ļoti noskumusi, un tāpēc arī visas emocijas izliku dziesmas radīšanā!” tā dziesmas tapšanu komentē Madara.

Dziesmas ieraksts tapis sadarbībā ar studijas producentu Silvestru Zemgalu. Dziesmas ierakstā piedalījušies vijolnieki Sarma Gabrēna un Artūrs Gailis.

Dziesmas teksta autors Gata Zotovs stāsta par dziesmas tapšanu:

"Mēs esam pieraduši, ka šajā pasaulē ir viena noteikta un pašsaprotama kārtība, un arī cilvēki pie kuriem pierodam, kurus pieradinām kļūst pašsaprotami. Tad, bieži, mēs to vairs nenovērtējam. Cerams, ka šīs dziesmas teksts klausītājam liks kaut nedaudz par to aizdomāties un paskatīties uz sevi un šo pasauli citādāk.
Madara šo domu ir notvērusi un ietērpusi latviešu mūzikai ne pārāk ierastā manierē, tāpēc arī pati dziesma ir izdevusies citādāka, līdz ar to interesantāka - dziesma, kas uzrunā ar mieru, nevis ar agresivitāti!"

Dziesmas „Citādāk” publiskais pirmatskaņojums paredzēts šovakar, plkst. 17:00 radio Capital FM ēterā.

Sadarbībā ar Ventspils domes atbalstu un jauno filmētāju apvienību "Steez Media", dziesmai paredzēts filmēt video, kuru plānots publicēt tuvāko mēnešu laikā.

Pašlaik jaunā dziedātāja mācās Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā 3.kursā, apmeklē deju nodarbības "Pro-X" studijā un koncertē gan viena, gan ar grupu 4vēji, ar kuru kopā Madara jau šīs nedēļas nogalē kāps uz Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases pusfināla skatuves lai izpildītu dziesmu „Joey”.

Mūzika - Madara Grēgere. Dziesmas teksts - Gatis Zotovs.

MP3 portālā Doremi.lv: http://goo.gl/ni9LH