Alt
29.11.2012

Madara Grēgere jeb Madry, iedvesmojusies no savas dziesmas „Miljons domu nakts” panākumiem, šonedēļ klausītājiem nodod jaunu dziesmu – “Portrets”. Dziesmas vārdu autors ir Gatis Zotovs.

Paralēli mācībām Rīgas Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas 3. džeza vokāla kursā, jaunā māksliniece sapņo par savu albumu, kurā būtu apkopotas pašas rakstītās autordziesmas. Jaunā māksliniece aktīvi strādā ierakstu studijās pie savu dziesmu albuma jaunā materiāla. Madara pēc skolas beigšanas, plāno izveidot koncertuzvedumu. Nesen Madara pievienojusies deju studijai “Pro-X” ar kuras vadītāju – Ievu, iepazinās mūzikla “Dzimuši mūzikai” mēģinājumos!

 “Dziesma "Portrets" ir pirmā dziesma,kurai melodiju esmu sacerējusi es pati! Es spilgti atceros emocijas, kad šī dziesma tapa! Man bija ļoti bail viņu kādam rādīt, jo šķita, ka nevienam nepatiks, bet parādīju savas grupas “4Vēji” dalībniekiem un viņi teica, ka dziesma ir izdevusies! Tas mani iedvesmoja"- stāsta Madara.

Uz jautājumu – par ko ir dziesma, Madara atbild īsi: “..Dziesma stāsta par divu cilvēku jūtām, kuri ir neprātīgi iemīlējušies un ir zaudējuši prātu mīlestības dēļ. Un es vēlos, lai cilvēki klausoties šo dziesmu atceras to sajūtu, kad viņi bija neprātīgi iemīlējušies, jo bez mīlestības pasaule nepastāvētu.”

Dziesmas “Portrets” vārdu autors Gatis Zotovs par dziesmu : "..Pieļauju, ka  katram ir gadījies jauši vai nejauši kādā ieskatīties - ieskatīties tā, ka viss apkārtējais šķiet mazsvarīgs. Tas ir mirklis, kad zūd saprāts, paliek tikai sajūtas. Neatkarīgi no paša vēlēšanās vai nevēlēšanās, ar savu skatienu var nomaldīties tālu no realitātes - šķiet, ka vajag tikai vienu - to, ko tajā mirklī redzi. Varbūt kāds drosminieks to atļautos nosaukt arī par iemīlēšanos - es to nosaucu savādāk - "Portrets”..”

Dziesmu producējis – Artūrs Palkevičs. Saksafona partiju iespēlējis Zintis Žvarts.

MP3: http://goo.gl/qN35j

Official audio: 

Dziesmas teksts: http://goo.gl/p38Wu