Alt
04.04.2012

Ventspilniece Madara Grēgere jeb Madry ir telekompānijas LNT šova „OKartes Skatuve” pirmās un otrās sezonas dalībniece, kas pirmajā sezonā muzicēja grupā „4 Vēji”, bet otrajā sezonā debitēja kā solomāksliniece. Tieši šovā Madara pirmo reizi prezentēja savu dziesmu – „Miljons domu nakts”, kas nu ierakstīta studijā un nodota klausītājiem.
LNT projekta "OKartes Skatuve" ietvaros tika izveidota grupa "4 Vēji" - četri jauni, atraktīvi un muzikāli jaunieši, kā 4 vēji, kas satikušies Rīgā – Madara Grēgere, Kristaps Pujāts, Mārtiņš Ruskis, Māra Katarska. Pašlaik viena no grupas dziesmām – „Vēl tevi mīlēt” (Kristaps Pujāts) gozējās vairāku radiostaciju TOPos!
Šova otrajā sezonā Madara debitēja kā solomāksliniece un pirmajā oriģināldziesmu koncertā pirmatskaņoja dziesmu - "Miljons domu nakts".
Madara dzied jau no 3 gadu vecuma, aktīvi piedalās konkursos Latvijā un ārzemēs. 2009.gadā Madara nodibina savu grupu - Mad Dry, 2011. gada vasarā tiek izveidots Madaras grupas "Mad Dry" pirmais videoklips dziesmai - "Diena kā šī". Madaras sapnis ir vienmēr un visur būt uz skatuves, jo mūzika tā ir viņas dzīve!
Sadarbībā ar pierdzējušo studijas producentu un "hitmeikeru" Midi, kurš producējis arī pēdējā laika lielākos Laura Reinika hitus, Madara ierakstījusi un nodod klausītājiem savu dziesmu – „Miljons domu nakts”
„..Dziesma tapa pagājušajā vasarā kad kopā ar ģitāristu Elgaru Jaunskalži skolas studijā izdomājām - ir jāsacer kaut kas jauns. Elgars bija izdomājis akordus, tad atlika izdomāt dziesmai melodiju. Dziesmas vārdu autors ir ventspilnieks Reinis Osis, kurš mums bija atsūtījis vairākus savus dzejoļus, un mūsu dziesmai ļoti piestāvēja tieši šie vārdi.
Dziesma stāsta par to, ka cilvēki vēlas saprast kā dēļ viņi dzīvo un ko dzīvē vēlas sasniegt. Mūsdienās bieži vien cilvēki ikdienas steigā aizmirst paši par sevi, un tāpēc pienāk tā miljons domu nakts, kad viņi saprot, ka viņi nedzīvo sev vien. Un miljons domu naktī viņi var aizmirst ikdienas problēmas un var vēlēties visu!
Darbs studijā norisinājās ļoti ātri. Iedziedāju gan solo, gan arī bekvokāla partijas. Mazliet piepalīdzēja arī Arvīds Berķis no grupas Blitze. Bija ļoti liels prieks sastrādāties ar dziesmas producētāju Midi!..” tā Madara
MP3 pieejams portālā Doremi.lv : http://goo.gl/o1rnEI

Dziesmas tekstu meklējiet portālā Dziesmuteksti.lv : http://goo.gl/4md7G